Női kézi: sajtóhírek szerint Pineau helyettesítheti Görbiczet, a klub cáfol

2014.10.30. 13:30
A handball-planet.com kézilabdás szakportál szerint hamar megtalálta új együttesét a Vardar Szkopjétól távozó Allison Pineau: a francia játékos pótolhatja az anyai örömök elé néző Görbicz Anitát Győrben. A klubnál cáfolják a hírt.

A honlap arról ír, Pineau két évre kötelezi el magát Győrben, és az információ a macedón valamint a montenegrói sajtóban is megjelent. A hírrel megkerestük a sportolót képviselő ChampSport menedzserirodát:

„Európa minden régiójából van érdeklődés a játékos iránt. Öt klub is megkereste Pineau-t, ezek közül négy BL-résztvevő" – mondta a Nemzeti Sport Online-nak Farkas Mátyás játékosügynök, a csapatok nevét azonban nem árulta el.

Kelecsényi Ernő, a Győri Audi ETO elnöke határozottan cáfolta a hírt, hogy leigazolnák Pineau-t. Mint azt a mai közleményben is hangsúlyozták, Macarena Aguilar szerződtetésénél már Görbicz kiesésének eshetőséget is figyelembe vették, ezért vágtak neki az idénynek három irányítóval.

Legfrissebb hírek

Hozta a kötelezőt Budaörsön a Győr a női kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2 órája

Öt győri az álomcsapatban, megint Reistad az év legjobbja a Handball-Planetnél

Kézilabda
Tegnap, 16:50

Megszületett Estelle Nze Minko kisfia

Kézilabda
2026.03.25. 18:25

„Győzelemmel ér fel ez a döntetlen” – Per Johansson az FTC ellen rangadó után

Kézilabda
2026.03.20. 10:52

Európába költözik a Győr és a Szeged részvételével zajló amerikai torna

Kézilabda
2026.03.20. 09:48

Őrült izgalmak után időn túli hetesgóllal mentett pontot a Fradi az ETO elleni női kézirangadón

Kézilabda
2026.03.18. 21:05

Simon Petra: Kellett fél év, mire megtaláltuk a járható utat

Kézilabda
2026.03.18. 11:14

Per Johansson: Előbb nyerjünk a Népligetben, utána lehet számolgatni

Kézilabda
2026.03.17. 11:19
Ezek is érdekelhetik