A női kézilabda Bajnokok Ligája aktuális szezonjának egyetlen veretlen csapata, a Győri Audi ETO KC utolsó középdöntős mérkőzésén is megőrizte hibátlan mérlegét: a zöld-fehérek hazai pályán 32–24-re győzték le a dán Randerst. Görbicz Anita szezonbeli harmadik egész pályás találatát szerezte a találkozón. Tekintse meg a parádés gólt!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






