Férfi kézilabda-vb: Gulyás Péter helyett játszik Pérez

MTI MTIMTI MTI
2011.01.24. 12:20
null
Pérez legutóbb 2004-ben Athénban szerepelt világversenyen (Fotó: Németh Ferenc)
Címkék
A vasárnap este benevezett Pérez Carlos Gulyás Péter helyére került be a svédországi férfi kézilabda-világbajnokság középdöntőjében szereplő magyar válogatottba.

A Veszprém veterán balátlövője tervezett csere volt Mocsai Lajos együttesében. A kapitány azért várt eddig a szerepeltetésével, mert csak három vb-mérkőzésre kapott engedélyt klubjától, az MKB Veszprémtől.

A 39 éves játékos a ma 18.15 órakor kezdődő, németek elleni sorsdöntő középdöntős összecsapáson mutatkozik be a világbajnokságon.

A magyar csapat jelenleg ötödik az I. csoportban, s a szombaton Izlandot legyőző német együttest mindenképpen le kell győznie ahhoz, hogy maradjon esélye a legjobb hét között végezni, ezáltal pedig kivívni az olimpiai kvalifikációs tornán való szereplés jogát.

Legfrissebb hírek

Emiliano Martínez: Nézzék meg a rólam szóló Netflix-filmet, abban minden benne van

Foci vb 2026
4 órája

Messi megszólalt a kép kapcsán, amelyen Yamalt fürdeti

Foci vb 2026
4 órája

Luis de la Fuente és Rodri is a spanyol csapat összetartozását emelte ki a döntő előtti sajtótájékoztatón

Foci vb 2026
5 órája

Luis de la Fuente: Senki nem panaszkodik a meghosszabbított félidei szünet miatt

Foci vb 2026
5 órája

Videó: lehullott a lepel a világbajnoki trófeáról New Jersey-ben

Foci vb 2026
5 órája

Múltidézés: így emelte magasba a vb-trófeát Spanyolország 2010-ben

Foci vb 2026
6 órája

Megvan, milyen mezben játszanak a vb-döntő résztvevői

Foci vb 2026
6 órája

Szombati sportműsor: Franciaország–Anglia bronzmeccs a vb-n

Minden más foci
7 órája