Férfi kézilabda: Zsarko Markovics az al-Ahliban folytatja

HEKA LÁSZLÓHEKA LÁSZLÓ
Vágólapra másolva!
2010.11.13. 15:25
Címkék
A Balkan Handball értesülése szerint a montenegrói válogatott 24 éves átlövője, Zsarko Markovics nem kis meglepetésre Szaúd-Arábiában, az al-Ahli csapatában folytatja pályafutását.

A balkezes bombázó néhány évvel ezelőtt Európa egyik legtehetségesebb játékosának számított, de nem sikerült beváltania a hozzá fűzött reményeket. Már 16 éves korábban átigazolt a Jugovics Kacs csapatához, onnan az MKB-Veszprémhez, majd a Gummersbachhoz.

Egyik gárdában sem alkotott maradandót, ezért tavaly hazatért, és a Podgorica játékosa lett. A bajnokcsapat szétesése után pár hónapig klub nélkül maradt, most végre klubot talált magának. Az al-Ahli nemcsak országos bajnok, hanem tavaly az ázsiai Bajnokok Ligáját is megnyerte.

Legfrissebb hírek

Szombati sportműsor: F1-es időmérő a Hungaroringen, úszó-vb Szingapúrban, NB I FTC-meccsel

Birkózás
3 órája

Megtört a jég: Kós Hubert a világ előtt; McLaren-uralom a Hungaroringen

E-újság
3 órája

Családi kör – Kovács Erika jegyzete

Vizes vb 2025
3 órája

Vízidémonok – Csinta Samu publicisztikája

Úszás
3 órája

NS-kitüntetés: Bernie Ecclestone-t és kollégáinkat is köszöntötték

F1
4 órája

Az Atalanta ragaszkodik Lookman vételárához; vb-ezüstérmes védőt igazolt a Real Sociedad – pénteki transzferhíradó

Minden más foci
4 órája

2. Bundesliga: Dárdai Mártont lecserélték, a Hertha vereséggel kezdett

Német labdarúgás
4 órája

„Semmi sem működik” – Verstappen pocsék napon van túl a Hungaroringen

F1
4 órája
Ezek is érdekelhetik