Kézilabda, női NB I: a Vác hazai pályán verte a Hódmezővásárhelyt

A Vác 30–22 arányú győzelmet aratott a Hódmezővásárhely fölött.
NŐI NB I
VÁCI NKSE–ASA-HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI NKC SE 30–22 (18–12)
Vác, 600 néző. V: Horváth, Marton
VÁC: Juhász – ORBÁN 5, Szilágyi 4 (1), Farkas 4, ÁBRAHÁM 7, VESZELI 6 (1), Gertsmár 2 (1). Cs: NÁBELEK, Schmidt 1, Bagócsi 1. Edző: Kenyeres József
HÓDMEZŐVÁSÁRHELY: Abramovics – Földes 2, Nikolajenko 3, Sipos 2, Fülöp, Wolf 5, KOROKNAI 6 (2). Cs: Vörös (kapus), Borbély, Jenőfi 3, Jókai, Takács 1. Edző: Rapatyi Tamás
Az eredmény alakulása. 6. p.: 4–4. 17. p.: 11–6. 23. p.: 14–8. 32. p.: 20–12. 44. p.: 22–17. 53. p.: 26–18
Kiállítások: 2, ill. 12 perc
Hétméteresek: 6/3, ill. 2/2
Az első félidőben ragyogó támadójátékkal annak ellenére szerzett magabiztos előnyt a hazai csapat, hogy sorozatban rontották el a büntetőket. A folytatásban a vendégek különböző taktikai variációkkal próbáltak felzárkózni, de a váciakba mindig volt erő a megújulásra.
Kenyeres József: – Nem csak a hölgyszurkolóinknak, hanem mindenkinek nagyon szép nőnapot adományozott a csapat. Kár, hogy a "tavaszi hadjáratunk" csak egy hónap múlva folytatódhat...
Rapatyi Tamás: – Nagyon rossz felfogásban, eszetlenül játszottunk.