Ligue 1: a 95. percben győzött a PSG – Messi nélkül

R. P.R. P.
2021.09.22. 23:40
Asraf Hakimi (balról a második) volt a PSG hőse (Fotó: AFP)
A PSG nagy küzdelemben 2–1-re legyőzte a Metzet a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában. A győzelmet jelentő gólt Asraf Hakimi a 95. percben szerezte meg

A vártnál sokkal nehezebben győzött a PSG. A papírforma szerint a PSG-nek gólokkal kellett volna győznie, mivel a Metz az utolsó helyen állt a tabellán a mérkőzés előtt. Hogy ott is maradt, arról Asraf Hakimi gondoskodott – ha már Lionel Messi nem lépett pályára.

A párizsiak mindkét találatát a marokkói játékos szerezte, a második a 95. percben esett…

(Monconduit 23.)
Lyon–Troyes 3–1 (Shaqiri 48., Emerson 72., Paquetá 87. ill., Chavalerin 45.)
Korábban:
Lille–Reims 2–1 (J. David 31., B. André 43., ill. Flips 74. – tizenegyesből)
Monaco–St.-Étienne 3–1 (Volland 27., Ben Yedder 62. – tizenegyesből, 86., ill. Bouanga 41.)
Montpellier–Bordeaux 3–3 (Germain 11., 50., Mollet 72., ill. Hvang Ui Dzso 18., J. Onana 29., Samuel Kalu 85.)
Nantes–Brest 3–1 (Blas 27., Chirivella 55., Brassier 58. – öngól, ill. Le Douaron 67.)
Rennes–Clermont 6–0 (J. Martin 32., Terrier 36., Sulemana 55., 57., Laborde 64., Tait 77.)

1. Paris SG 7 6 1 19–7 +12 19
2. Marseille 6 4 2 12–5 +7 14
3. Angers 7 3 3 1 10–6 +4 12
4. Lens 7 3 3 1 11–8 +3 12
5. Lyon 7 3 3 1 12–10 +2 12
6. Lorient 7 3 3 1 8–7 +1 12
7. Nice 6 3 2 1 12–3 +9 11
8. Montpellier 7 3 2 2 15–12 +3 11