Stroll: Nem várok semmi különlegeset Vetteltől

„Egyáltalán nem érzem azt, hogy elvettem volna bárki helyét.”

Így folytathatja a Red Bull és a Honda az együttműködést 2021 után

A pontos terv már megvan, de néhány szereplőnek még rá kell bólintania a Red Bull elképzelésére.

Az AlphaTauri ötnapos privát teszttel készül az idényre

Sajtóértesülések szerint már február végén pályára gurulhat a csapat 2021-es autója.

Vettel máig nem érti a döntést, de nem próbálta meggyőzni a Ferrarit

„A vb-cím fontos lett volna, szóval nyilván valami elmaradt, de biztos vagyok benne, hogy ez nem fog frusztrálni az egész hátralévő életemben.”

Sainz és Leclerc jövő héten tesztel a Ferrarival

A koronavírusos monacói egyelőre otthon tölti a karantént, de a tervek szerint ő is autóba ülhet.

A mezőnyből kiszorult pilóta szerint az új autójának végre van lelke

„Ez eddig hiányzott nekem, és fel sem fogtam, hogy mennyire. Nagyszerű újra egy igazi versenyautót vezetni."

Domenicali nem biztos Hamilton maradásában

„Meggyőződésem, és mint érdekelt fél remélem is, hogy minden gyorsan megoldható.”

Pérez: Remélem, sokszor felcsendül a mexikói himnusz

„Ha olyan autó áll a rendelkezésünkre, amellyel bajnokságot lehet nyerni, biztos, hogy meg fogjuk nyerni.”

Kiderült, mikor érkezik Räikkönenék 2021-es autója

Az Alfa Romeo a csapatok közül elsőként tűzte ki az autóbemutatója időpontját.

A Red Bullnál nem tartanak Vettel „feltámadásától
A Red Bullnál nem tartanak Vettel „feltámadásától"

„Ő is tudja, hogy az elmúlt két évben nem teljesített a legmagasabb szinten, bármi is áll emögött."

A Red Bull bízik benne, hogy Pérez nyomást helyez Verstappenre

„Nem véletlen, hogy dobogót tudott szerezni olyan autóval, amelyik alapból nem tartozna oda.”

Russell nem hibázhat ennyit, ha Mercedes-ülést akar

„A Mercedes kiegyensúlyozott teljesítményt vár a versenyzőitől, ezért is fontos, hogy elegendő időt adjunk a fiatal pilótáknak.”

A Mercedes alulmaradt az idényzárón – Verstappen nyert Abu-Dzabiban

Bottas és Hamilton is dobogóra állhatott • Pérez kieséssel búcszott a Racing Pointtól.

Verstappen a végén odacsapott, övé az idény utolsó pole pozíciója

A holland idén először bizonyult a leggyorsabbnak az időmérőn, a második Bottas, míg a harmadik Hamilton lett Abu-Dzabiban.

Verstappen nagy fölényben az utolsó edzésen; Hamilton hatodik

A hollandot csapattársa, Albon, majd a két Renault követte • A Mercedes hátránya szűk 8 tized Abu-Dzabiban.

A Mercedes kettőse állt az élre a piros zászlóval megszakított edzésen

Az „ezüstnyilakat" a Red Bull párosa követte • Räikkönen Alfa Romeója kigyulladt • Russell autója megadta magát.

Verstappen nyitott az élen; Mick Schumacher bemutatkozott Abu-Dzabiban

A hollandot Bottas és Ocon követte az első hármasban, míg Hamilton 5. lett a fékproblémák után.

Gumikáosz a Mercedesnél – Pérez az mezőny végéről aratta első győzelmét

A mexikói ütközött a rajt után, s az utolsó helyről felzárkózva nyert végül a Szahíri GP-n.

Bottas nagy csatában szerezte meg a pole-t Russell előtt Bahreinben

A finn 26 ezredet adott a koronavírusos Hamiltont helyettesítő pilótának; a második sorból Verstappen és Leclerc rajtolhat.

F1, 2020, ADATBANK

Bemutatók, tesztidőpontok, versenynaptár, büntetőpontok, a világbajnokok listája.

Botladozó lovacska – a Ferrari tíz legpocsékabb szezonja

Futamgyőzelem nélkül, kiszorulva a top háromból: nem 2020 a maranellóiak egyetlen rossz éve.

Schumacher vs. Hamilton: Két uralkodó, egy trón

Infografikában mutatjuk be a Formula–1 két rekordhalmozó klasszisának pályafutását.

Csak a halált nem győzte le – ötven éve hunyt el Jochen Rindt Monzában

Tudta, hogy a Lotusban ülve az életével játszik, de másképp nem lehetett világbajnok.

Elhunyt Sir Stirling Moss, a legnagyobb, aki soha nem lett F1-bajnok

A négyszeres vb-második egykori autóversenyző hosszan tartó betegség után, 90 évesen hunyt el.

Ma lenne 60 éves – Ayrton Sennára emlékezünk

Az autóban félelmet nem ismerő versenyző, azon kívül érzékeny, de határozott karakter volt.

A triumvirátus, amely kirobbantotta a vörös forradalmat

A tökéletes sikergépezetté váló Ferrari dominanciája példa nélküli volt a sportágban.

Ecclestone kezébe vette az irányítást, és az F1 elindult a profizmus útján

Elég annyi: ez volt az az évtized, amelyben Lauda, Prost, Mansell, Piquet, Senna versengett a bajnoki címekért…