Úszás: Cseh Lászlóék később jönnek haza

2008.03.09. 21:37
Vasárnap helyett várhatóan csak hétfőn érkezik vissza Budapestre Mexikóból a magyar úszóválogatott gerincét adó, Cseh László és Gyurta Dániel fémjelezte csapat.
A késés oka az, hogy törölték a magyarokat is hozó mexikóvárosi légijáratot, így a következő gép indulását a főváros egyik reptéri szállodájában kénytelenek kivárni Csehék - tájékoztatta az MTI-t Kiss László szövetségi kapitány, aki elmondta, hogy ugyanakkor a válogatott másik részlege, amely az elmúlt három hétben a dél-afrikai Durbanben gyakorolt, szerencsésen hazaérkezett. "Mexikói különítményünk késése azért is kellemetlen, mert ugyan a háromhetes potosi edzőtáborozás után eleve úgy terveztük, hogy munkából mennek a gyerekek a jövő kedden kezdődő, eindhoveni Európa-bajnokságra, ám az átállásra így alig marad idő. Márpedig az akklimatizációra akkor is szükség van, ha amúgy nem tekintjük fontos, kiemelt versenynek az idei Eb-t, amikor a fő cél az augusztusi, pekingi olimpia" - mondta a kapitány.
Legfrissebb hírek

„Ki kell mondanom: hamarabb kellett volna edzőt váltanom” – Cseh László a Nemzeti Sportrádióban

Úszás
2026.06.05. 11:07

Szkander Eb: minden idők legjobb magyar szereplése az MTK Sportparkban

Egyéb egyéni
2026.05.20. 09:01

Cseh László bekerült a Nemzetközi Úszó Hírességek Csarnokába

Úszás
2026.05.17. 19:26

Így búcsúznak egykori csapattársai Fazekas Lászlótól

Magyar válogatott
2026.05.06. 16:52

„Meglett a katonaként tett tízezer labdaérintés eredménye” – Kiss László 70 éves

Labdarúgó NB I
2026.03.12. 06:52

Gyurta Dániel a Nemzetközi Cselgáncsszövetség nagykövete lett

Egyéb egyéni
2026.02.15. 13:59

Cseh László májusban bekerül a Nemzetközi Úszó Hírességek Csarnokába

Úszás
2026.01.08. 17:34

Gyurta Dániel: Kedvező elmozdulás a szankciók ügyében

Egyéb egyéni
2025.12.03. 21:55
Ezek is érdekelhetik