PL: megegyeztek, Jack Grealish a City játékosa lesz – sajtóhír

Vágólapra másolva!
2021.08.05. 07:53
null
Jack Grealish a Manchester City játékosa lesz (Fotó: AFP)
Egybehangzó sajtóhírek szerint az angol válogatott Jack Grealish brit transzferrekordnak megfelelő 100 millió font ellenében szerződik a Premier League-címvédő Manchester Cityhez az Aston Villából. A 25 éves labdarúgó 2026 nyaráig ír majd alá Pep Guardiola csapatához.

Jack Grealish 2013-ban mutatkozott be saját nevelésű játékosként az Aston Villa első csapatánál, és egy kölcsönben eltöltött idényt leszámítva azóta a birminghamieket erősítette. Az előző PL-idényben 26 meccsen 6 gólt és 12 gólpasszt jegyzett.

A 25 éves angol válogatott futballista egybehangzó sajtóhírek szerint 2026 nyaráig ír alá a Premier League címvédőjéhez és brit transzferrekordnak megfelelő 100 millió fontért vált klubot. Az értesülések szerint a felek már alá is írták az átigazoláshoz szükséges szerződéseket, csütörtökön pedig a kötelező orvosi vizsgálatokon is átesik Grealish – ezt követően jön majd a hivatalos bejelentés.

 


 

 

Legfrissebb hírek

A Chelsea bejelentette a Brighton braziljának megszerzését

Angol labdarúgás
14 órája

Fontos változások a Liverpool stábjában, ez Pécsi Ármint is érinti

Angol labdarúgás
16 órája

A Liverpool Szoboszlai Dominik szerződtetéséről posztolt

Angol labdarúgás
17 órája

Kerkez Milos érzelmes üzenettel búcsúzott el a Bournemouthtól

Légiósok
2025.07.01. 16:33

Kepa Arrizabalaga az Arsenalhoz szerződött – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.01. 16:27

A Premier a sláger – Cselőtei Márk publicisztikája

Angol labdarúgás
2025.06.30. 22:54

Klub-vb: Guardiola is egyetért Klopp kritikájával

Klub-vb
2025.06.30. 12:13

Premier League: kilenc év után távozik az Everton centere

Angol labdarúgás
2025.06.29. 18:04
Ezek is érdekelhetik