Real Madrid–Real Sociedad: bosszantó döntetlen

A hazaiak a győzelem elmaradása miatt mérgelődtek a mérkőzés után, a vendégek Vinícius kései góljáért.

Szorosabb nem lehet: Fucsovics három rövidítés után győzött

A magyar éljátékos döntő szettben, közel három óra alatt nyert 7:6, 6:7, 7:6-ra Opelka ellen Rotterdamban.

Az Újpest belga válogatott szélsőt szerződtetett – hivatalos

Leekens kapitánysága alatt kétszer szerepelt a nemzeti csapatban • 2019 októbere óta nem volt csapata.

Dárdai Pál úgy érzi, eljött a változtatás ideje a Herthánál

„Kell, kell, kell! Ezt fogom ismételgetni egész héten” – mentális teszt következik.

Többször megbüntették Belgiumban az Újpest új szélsőjét

El Ghanassy nem feltétlenül nagy barátja a Közúti Rendelkezések Egységes Szabályozásának.

Három magyar is a legjobb gólszerzők között, az élen C. Ronaldo az IFFHS-nél

Huszonegy labdarúgó található az 500-asok listáján, Luis Suárez lehet a legközelebbi belépő.

Az 500-as lista, amelyen a Man. City az első, a Fradi pedig a hatodik

A Chelsea és az Arsenal a magyar bajnok előtt, a Barcelona és a Real Madrid mögötte.

FFT: Kielemeztem vagy 40 Lampard-büntetőt – Van der Sar

A két évtized, amit a futballban eltöltött, felbecsülhetetlen ismeretekkel ruházta fel.

Tizenkét magyar bajnoki mérkőzés egy hét alatt a közmédia csatornáin!

A hét folyamán tizenkét OTP Bank Liga találkozóval várja nézőit az M4 Sport, az M4 Sport+ és az m4sport.hu. (X)

Egy bajnoki és 9 nap után távozott az NB III-as Eger edzője, megvan az utód

Vitelki Zoltán érkezett – Jakab Sándor a BVSC-től elszenvedett 2–1-es vereség után jelentette be a lemondását.

U21-es Eb: zárt kapusak lesznek a márciusi csoportmérkőzések

A júniusi egyenes kieséses szakasz vonatkozásában később születik döntés.

Megjelent a zöld fű a Sepsi új stadionjában – videó

A sepsiszentgyörgyi klub pályáján újabb fontos lépést hajtottak végre.

Nagy és Kalmár is gólpasszt adott; szenzációs lipcsei fordítás – légióskörkép

A Fenerbahce Szalaival a soraiban nyert rangadót a török bajnokságban.

„Nem akarom elmondani, mi alapján választottam” – Varga az FTC elleni 11-eséről

„Nyilván átfutott az agyamon, hogy a Ferencvárosban többször gyakoroltuk a büntetőket.”

Oenning: Hat mérkőzésből ötöt megnyertünk

Bognár: Az történt, hogy az első perctől jobban játszott az Újpest. Boér: Nem gondolom, hogy rossz stratégiát választottunk.

Sigér „elveszítette a fejét” az MTK ellen – képgaléria

Horváth Ferencnek szerencsét hozott a Honvéd-sál • Batik-féle szemüveg Gazdagnak.

Honvéd: napszemüveget ért a Puskás Akadémia elleni Gazdag-dupla

A Felcsúton két gólt szerző Gazdag Dániel fogadásról, gólkirályi címről és a válogatottságról is beszélt.

NB II: Feczesin Róbert elnyűhetetlen? – „Igen, az vagyok”

Az éllovas ellen duplázó Vasas-csatár 35 évesen is bomba formában érzi magát.

Videó: éjszakai kalandok, hajnali pincérmeccsek – időutazás a New York Kávéházban

BUDAPESTI FUTBALLMESÉK. „Pezsgős dugók durrognak, táncosparkett csillan, villogó szmokingban a könnyű jövedelmek kiskirálya: a labdarúgó.”

12. DVTK 6 3 14 28–40 21
A teljes tabellát ide kattintva találja!

Második esély – Deák Zsigmond jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Azt szeretném, hogy rend uralkodjon a válogatottban.

A kaktusz tüskéi – Malonyai Péter publicisztikája

ALAPVONAL. A tévedésre joga senkinek sincs, mutassanak nekem egyetlenegy olyan jogszabályt, amely rögzít ilyesmit! Ha létezne, az olyan kivételezés lenne, amilyet nem követelhet magának ember nyilvánosan – a sportban, a futballban különösen nem.

A magyar futballnak csak jót tehet, ha egy nemzetközileg is ismert edző visszatér – Gurulj be lassítva is!

Hajdú B. István és Berkesi Judit beszélget a magyar és a nemzetközi foci aktuális témáiról. (x)

Óriási balhé tört ki Angliában a Chelsea–MU után!

A Manchester United játékosai szerint a bíró félt, ezért nem adta meg a büntetőt.

Rengeteg helyzet, három gól: két zakó után újra Milan-győzelem

Ibrahimovicék akár már a 10. percben 4–0-ra vezethettek volna a Roma ellen, végül „csak” 2–1-re nyertek.

A Liverpool a sereghajtó ellen törte meg rossz sorozatát

Jürgen Klopp csapata négy vereség után a Sheffield United ellen már megszerezte a három pontot.

La Liga: az Atlético Madrid a Villarreal ellen javított

Unai Emery tizedszer sem tudta legyőzni Diego Simeone csapatát a bajnokságban.

Dupla nullás ügynökök: PL-történeti, gól nélküli döntetlen a Chelsea–MU-n

Mindkét csapat veretlenségi sorozata kitartott. Faramuci mód egy harmadik örülhet ennek a leginkább.

Serie A: Lukaku az első percben beköszönt – Inter-siker

A milánóiak belga csatárának 32 másodperc is elég volt a gólszerzéshez, a csapat biztosan győzött.

Ligue 1: Milik újra gólt lőtt, az OM nem hagyta nyerni a Lyont

A Lille nem bírt a Strasbourg-ral – a PSG-nek ez az eredmény is kedvezett.

Bale duplázott, nagyon simán nyert a Tottenham

Gareth Bale megállíthatatlan volt, a walesi kétszer is betalált, sőt, egy gólpasszt is kiosztott.

Pépé vezérletével fordított az Arsenal Leicesterben

Egyéni hibák okozták a „rókák” vesztét, lépéselőnybe kerülhet a Manchester United.

Az FTC a MAC-ot kérte – ellenfelet választottak az Erste Ligában

Brassó–Vasas, Csíkszereda–Gyergyó, DEAC–Újpest az Erste Liga negyeddöntőjében.

Kemény Kristóf: Egész életemben vágytam rá, hogy elérkezzek ide

Győzelemmel kezdte ob I-es pályafutását a korábbi kapitány fia, akit már nem nyomaszt, ha neves felmenőihez hasonlítják.

Pastor a koronavírusos, a Flensburgnak adták a két pontot

Ezúttal a korábbi megállapított eredményekkel elégedetlen német csapatnak kedvezett az európai szövetség.

Női kosár Magyar Kupa: sima volt, megint a Soproné a serleg

Fegyvernekyék már az első félidőben eldöntötték a DVTK elleni finálét.

Női kosár MK: a Sopron és a DVTK vívja a döntőt

A miskolciak a PEAC, a soproniak a Szekszárd legyőzésével biztosították helyüket a fináléban.

Osztrák hokiliga: Bécsben kiütéssel ért véget a Fehérvár rossz szériája

Hári János három gólt vállalt magára a fél tucatból, négy meccs után nyert újra a Fehérvár.

Nem kér oltást! Inkább kihagyja Tokiót a világ- és olimpiai bajnok

A jamaicaiak olimpiai és világbajnok rövidtávfutójának ebben a kérdésben szilárd az elhatározása.

Öttusa: bombameglepetés – Gulyás Michelle a győztes!

„Az utolsó lövészetem volt a kulcs, szerencsére elbírtam a terhet. Boldog vagyok!”

F1: a vezetők nem élnek Bahrein oltási ajánlatával

Az idény előtti egyetlen hivatalos tesztet március 12-14-én tartják Szahírban.

Kajak-kenu: Bodonyi András számára csak a cél ugyanaz

Noha nem tervezett változtatást, új edzővel, új társakkal és új hazai bázison készül a kenus.

Öttusa: remekeltek a fiatalok a fedett pályás nyílt versenyen

Tizenhárom férfi versenyzőnk kvalifikálta magát a keddi döntőre, az utánpótlás kitett magáért.

Fucsovics újra győzött, főtáblás Rotterdamban

A selejtezőben első helyen kiemelt magyar éljátékos 97 perc alatt múlta felül francia ellenfelét.

Halálforgásból feledés, avagy Orgonista Olga sportágtörténeti sikereinek nyomában

„Hat legszebb díjam mellett ma is ereklyeként őrzöm azt a kopott kis retikült, amit akkor kaptam.”

AJÁNLÓ

Súlyos sérülés után válogatott: a legmélyebbről is fel lehet állni

Az eset lassan huszonhét éve történt, de Meksz Gyula azóta sem kért elnézést Szekula Ferenctől, aki joggal feltételezi a szándékosságot.

Szepesi Tibor a hazai BMX-esek elitjében

A csupán 24 éves szabad stílusú versenyző is bekerült a kerékpáros-szövetség ELIT10 programjába, amely lehetővé teszi, hogy a bringások zavartalanul készülhessenek a nemzetközi versenyekre.