D. Á. 2019.11.30 00:23 Frissítve: 2019.11.30 23:02

Szombati sportműsor: rajt a női kézi-vb-n; foci Eb-sorsolás

Szombaton Japánban megkezdődik az olimpiai kvalifikációs női kézilabda-világbajnokság, a mieink Kazahsztán ellen játsszák az első mérkőzésüket. Ezúttal is élőben követhetik az NSO-n az NB I-es labdarúgó-mérkőzéseket. Kora délután az Alavés otthonában játszik a Real Madrid a spanyol bajnokságban, az angol Premier League-ben pályán a Manchester City, a Liverpool és a Tottenham is. A német bajnokságból a Borussia Dortmund és a Bayern München mérkőzését is láthatjuk. Délután 14 órakor kezdetét veszi a Formula–1 időmérő edzése, este Bukarestben elkészítik a 2020-as labdarúgó Eb csoportbeosztását. Íme, a szombati sportműsor!

 

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKSÁG
18.00:
a 2020-as Eb csoportjainak sorsolása, Bukarest (Tv: M4 Sport)

NB I
14. FORDULÓ
15.45:
Zalaegerszegi TE FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Mezőkövesd Zsóry FC – élőben az NSO-n!
17.00: Paksi FC–Újpest FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda Master Good–Budapest Honvéd – élőben az NSO-n!
19.30: Diósgyőri VTK–Mol Fehérvár FC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
19. FORDULÓ
13.00:
Vác FC–Szeged-Csanád Grosics
17.00: MTK Budapest–Szolnoki MÁV FC

NŐI NB I
12. FORDULÓ
13.00:
Kelen SC–Szeged
13.30: ETO FC Győr–MTK

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
17. FORDULÓ
13.30:
DAC–FC Nitra (Tv: Duna World)

ANGOL PREMIER LEAGUE
14. FORDULÓ
13:30:
Newcastle United–Manchester City (Tv: Spíler1)
16:00: Burnley–Crystal Palace
16:00: Chelsea–West Ham United
16:00: Liverpool–Brighton (Tv: Digi Sport1)
16:00: Tottenham–AFC Bournemouth
18:30: Southampton–Watford (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ
17:30:
Strasbourg–Lyon (Tv: Digi Sport3)
20:00: Lille–Dijon (Tv: Digi Sport2)
20:00: Montpellier–Amiens
20:00: Nice–Angers (Tv: Digi Sport3)
20:00: Nimes–Metz
20:00: Reims–Bordeaux

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
15:30:
Hertha BSC–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)
15:30: Hoffenheim–Fortuna Düsseldorf
15:30: 1. FC Köln–Augsburg
15:30: Paderborn–RB Leipzig
18:30: Bayern München–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
14. FORDULÓ
15:00:
Brescia–Atalanta
18:00: Genoa–Torino (Tv: Digi Sport2)
20:45: Fiorentina–Lecce (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
13:00:
Deportivo Alavés–Real Madrid (Tv: Spíler2)
16:00: Real Sociedad–Eibar (Tv: Spíler2)
18:30: Mallorca–Real Betis (Tv: Spíler2)
21:00: Valencia–Villarreal (Tv: Spíler2)

STRANDFOCI-VB
20.15:
Olaszország–Oroszország
22.00:
Japán–Portugália

 


OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI KÉZILABDA-VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ

A-CSOPORT
  7.00:
Szerbia–Angola
10.00: Hollandia–Szlovénia
12.30: Norvégia–Kuba
B-CSOPORT
  7.00:
Németország–Brazília (Tv: M4 Sport)
10.00: Franciaország–Dél-Korea
12.30: Dánia–Ausztrália
C-CSOPORT
  7.00
: Montenegró–Szenegál
10.00: MAGYARORSZÁG–Kazahsztán (Tv: M4 Sport)
10.00: Románia–Spanyolország (Stream: m4sport.hu)
D-CSOPORT
  7.00:
Japán–Argentína
10.00: Oroszország–Kína
12.30: Svédország–Kongói DK

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
21.30:
Minnesota–Wisconsin (Tv: Galaxy4)
Vasárnap, 1.30: Utah–Colorado (Tv: Galaxy4)

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
20.30:
férfi lesiklás, Lake Louise
15.45 és 19.00: női óriás-műlesiklás, Killington 

FORMULA–1
ABU-DZABI NAGYDÍJ
11.00:
3. szabadedzés
14.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Fehérvári Titánok

KARATE
10.00:
Nemzetközi karate csapatbajnokság (Nemzeti Sportcsarnok)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
10. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30:
Mol-Pick Szeged–PPD Zagreb (horvát) (Tv: Sport1)
D-CSOPORT
14.00:
Csehovszkije Medvegyi (orosz)–Kadetten Schaffhausen (svájci) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Mezőkövesdi KC–Balatonfüredi KSE
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Budakalász
18.00: Sport36-Komló–Dabasi KC VSE
18.00: Csurgói KKK–Orosházi FKSE-Linamar 

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
Vasas Akadémia–ELTE BEAC Újbuda
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00:
Sacramento Kings–Denver Nuggets (Tv: Sport1)

LOVASSPORT
LOVAS VILÁGKUPA, PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA
10.00: díjugrató verseny
16.00:
fedeles négyesfogathajtó világkupa, rangsoroló verseny

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, MONTE-CARLO
20.30:
Radzsab Butajev–Alekszandr Beszputyin (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
MTK Budapest–Békéscsabai RSE
18.00: Újpesti TE–1. MCM-Diamant Kaposvár

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
8.30: Világkupa, Nagoja (Tv: M4 Sport)

SÍUGRÁS
16.30: Világkupa, Ruka

TEKVONDÓ
Olimpiai súlycsoportos Európa-bajnokság, Dublin

67 kg: Füredi Rebeka

VÍZILABDA
• E. ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
A-CSOPORT
13.00:
UVSE–FTC-Telekom Waterpolo
16.00: Tatabánya–Debreceni VSE
B-CSOPORT
18.00:
VasasPlaket–ZF-Eger
19.30: Metalcom Szentes–BVSC-Zugló
2. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.00:
RacioNet-Honvéd–AVUS Szombathely
• NŐI EUROLIGA, 2. SELEJTEZŐKÖR
E-csoport (Athén)

17.30: Dunaújváros–Olympiakosz (görög)
F-csoport (Sabadell)
11.15:
UVSE–UZSC Utrecht (holland)
H-csoport (Catania)
18.45:
BVSC-Zugló–Sant Andreu (spanyol)

2020.06.01 06:47:30

Minden más foci SZALAY ATTILA (KÉPES SPORT)

Súlyos tízmilliós zuhanások Eden Hazard-tól Neymaron át Lionel Messiig.

2020.06.01 09:27:11

Minden más foci nemzetisport.hu

A háromszoros világbajnok a Menekülés a győzelembe című film miatt utazott Magyarországra.

2020.05.31 17:08:50

Minden más foci TŐKE JÁNOS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Szabó Zoltán legénysége idénybeli tizenötödik győzelmét szerezte meg, ezúttal Zentán verte a Javort.

2020.05.30 10:24:13

Minden más foci ILKU MIKLÓS

NSOktatás, 3. rész. Labdabirtoklás, védések, várható gólok – ha a számok mögé nézünk, sok mindent megtudhatunk.

2020.05.24 15:29:05

Minden más foci L. PAP ISTVÁN

A varázslatos brazilokkal, az ugyancsak minőségi olasz, (nyugat)német és angol válogatottal.