D. Á. 2019.12.09 13:14 Frissítve: 2019.12.15 16:16

Heti program: magyarok a BL-ben; Ludogorec–Ferencváros az El-ben

Kedden és szerdán játsszák a Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulóját. Nem akármilyen összecsapásokat láthatunk – Inter–Barcelona, Bayern München–Tottenham. A magyarokról sem szabad megfeledkeznünk, hiszen Szoboszlai Dominik és a Salzburg hazai pályán vívhatja ki a továbbjutást a Liverpool ellen. Csütörtökön a Ferencváros kerül reflektorfénybe: ha legyőzi idegenben a Ludogorecet, biztosan továbbjut az Európa-liga egyenes kieséses szakaszába. Hétvégén topligák, NB I, kézi és kosár NB I!

 

DECEMBER 9., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
20. FORDULÓ
19.00:
MTK Budapest–Aqvital FC Csákvár (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
21.00:
West Ham United–Arsenal (Tv: Spíler1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
20.30:
VfB Stuttgart–Nürnberg (Tv: Sport1)

FUTSAL NB I
18.00:
Nyírgyulaj–Debreceni EAC
18.30: Haladás–FTC-Fisher Klíma
19.20: Aramis–Kecskemét 

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
• KÖZÉPDÖNTŐ, 2. FORDULÓ
1. CSOPORT

7.00: Németország–Szerbia (Tv: M4 Sport)
10.00: Dánia–Hollandia
12.30: Dél-Korea–Norvégia (Tv: M4 Sport)
• ELNÖK-KUPA

A 13. helyért
10.00:
Franciaország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
A 15. helyért
7.00:
Argentína–Angola
A 17. helyért
10.00:
Brazília–Szenegál
A 19. helyért
7.00:
Szlovénia–Kongói DK
A 21. helyért
4.30:
Kazahsztán–Kuba
A 23. helyért
4.30:
Kína–Ausztrália

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

NFL, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ

Kedd 2.15: Philadelphia Eagles–New York Giants (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Telekom Veszprém–Mezőkövesdi KC

SZNÚKER
13.45:
skót bajnokság (Tv: Eurosport1)
19.45: skót bajnokság (Tv: Eurosport1)

 

DECEMBER 10., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ

E-CSOPORT
18.55:
Napoli (olasz)–Genk (belga) (Tv: Spíler2)
18.55: Salzburg (osztrák)–Liverpool (angol) (Tv: M4 Sport)
F-CSOPORT
21.00:
Borussia Dortmund (német)–Slavia Praha (cseh)
21.00: Internazionale (olasz)–Barcelona (spanyol) (Tv: Spíler2)
G-CSOPORT
21.00:
Olympique Lyon (francia)–RB Leipzig (német)
21.00: Benfica (portugál)–Zenit (orosz)
H-CSOPORT
21.00:
Chelsea (angol)–Lille (francia)
21.00: Ajax (holland)–Valencia (spanyol) (Tv: Spíler1)

FUTSAL NB I
12. FORDULÓ
19.00:
Rubeola–Veszprém

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
EBEL
19.00:
Fehérvár AV19–Südtirol (Tv: Digi Sport1)
BAJNOKOK LIGÁJA
20.00:
Red Bull München–Djurgarden (Tv: Sport2)
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00: Magyarország–
Dél-Korea

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. FORDULÓ
2. CSOPORT
  7.00:
Oroszország–Montenegró (Tv: M4 Sport)
10.00: Japán–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
12.30: Svédország–Románia (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
8. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Dijon (francia)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1159 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI CHALLENGE-KUPA
1. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS
19.00:
Pénzügyőr SE–Omonia Nicosia (ciprusi)

DECEMBER 11., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
8. FORDULÓ
12.00:
Vác FC (NB II)–Újpest FC
12.00: Dorogi FC (NB II)–Debreceni VSC

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ 
A-CSOPORT
21.00:
Paris Saint-Germain (francia)–Galatasaray (török)
21.00: FC Bruges (belga)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Spíler1)
B-CSOPORT
21.00:
Bayern München (német)–Tottenham Hotspur (angol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Olympiakosz Pireusz (görög)–Crvena zvezda (szerb)
C-CSOPORT
18.55:
Dinamo Zagreb (horvát)–Manchester City (angol) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.55: Sahtar Doneck (ukrán)–Atalanta (olasz) (Tv: Spíler1)
D-CSOPORT
21.00:
Bayer Leverkusen (német)–Juventus (olasz) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Atlético Madrid (spanyol)–Lokomotiv Moszkva (orosz)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
HAT NEMZET FELKÉSZÜLÉSI TORNA, VASAS JÉGCENTRUM
16.00:
Franciaország–Japán
19.30: Ukrajna–Fehéroroszország

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
KÖZÉPDÖNTŐ, 3. FORDULÓ
1. CSOPORT
  7.00:
Spanyolország–Oroszország
10.00: Románia–Japán
12.30: Montenegró–Svédország
2. CSOPORT
  7.00:
Hollandia–Dél-Korea
10.00: Szerbia–Dánia
12.30: Norvégia–Németország
FÉRFI SEHA-LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Telekom Veszprém–Eurofarm Rabotnik (északmacedón) (Tv: Spíler1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA, 2. CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
K-CSOPORT

Egis Körmend–Ventspils (lett) (Tv: Digi Sport1)
NŐI NB I
18.30:
Aluinvent DVTK–PINKK-Pécsi 424
NBA, ALAPSZAKASZ
Csütörtök, 1.00:
Toronto Raptors–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1160 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI CHALLENGE-KUPA
1. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Fino Kaposvár–SAMEN. Lycurgus Groningen (holland)
VISSZAVÁGÓ
19.00:
Omonia Nicosia (ciprusi)–Pénzügyőr SE, Pénzügyőr Csarnok

ÚSZÁS
18.00: rövid pályás országos bajnokság, Kaposvár (Tv: M4 Sport)

DECEMBER 12., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
H-CSOPORT
21.00:
Ludogorec (bolgár)–FERENCVÁROS (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Espanyol (spanyol)–CSZKA Moszkva (orosz)

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK
A-CSOPORT
18.55:
APOEL (ciprusi)–Sevilla (spanyol)
18.55: Qarabag (azeri)–Dudelange (luxemburgi)
B-CSOPORT
18.55:
FC Köbenhavn (dán)–Malmö (svéd)
18.55: Dinamo Kijev (ukrán)–Lugano (svájci) (Tv: Digi Sport3) – élőben az NSO-n!
C-CSOPORT
18.55:
Basel (svájci)–Trabzonspor (török)
18.55: Getafe (spanyol)–Krasznodar (orosz) (Tv: Digi Sport2)
D-CSOPORT
18.55:
LASK Linz (osztrák)–Sporting CP (portugál)
18.55: PSV Eindhoven (holland)–Rosenborg (norvég)
E-CSOPORT
18.55:
CFR Cluj (román)–Celtic (skót)
18.55: Rennes (francia)–Lazio (olasz)
F-CSOPORT
18.55:
Standard Liege (belga)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
18.55: Eintracht Frankfurt (német)–Vitória Guimaraes (portugál)
G-CSOPORT
21.00:
Rangers (skót)–Young Boys (svájci) (Tv: Digi Sport3)
21.00: FC Porto (portugál)–Feyenoord (holland)
I-CSOPORT
21.00:
Wolfsburg (német)–St.-Étienne (francia)
21.00: Gent (belga)–Olekszandrija (ukrán)
J-CSOPORT
21.00:
Borussia Mönchengladbach (német)–Basaksehir (török) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Roma (olasz)–Wolfsberg (osztrák)
K-CSOPORT
21.00:
Wolverhampton Wanderers (angol)–Besiktas (török)
21.00: Slovan Bratislava (szlovák)–Braga (portugál)
L-CSOPORT
21.00:
Manchester United (angol)–AZ Alkmaar (holland) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Partizan Beograd (szerb)–Asztana (kazah)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ

15. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Baltimore Ravens–New York Jets (Tv: Sport2)

ASZTALITENISZ
WORLD TOUR-DÖNTŐ, CSENGCSOU
6.00 és 6.40:
vegyes páros, negyeddöntő, benne Szudi Ádám, Pergel Szandra–Lin Jün-csü, Cseng I-csing (tajvani)

CSELGÁNCS
10.00:
1. nap, Masters, Csingtao (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
HAT NEMZET FELKÉSZÜLÉSI TORNA, VASAS JÉGCENTRUM
16.00:
Dél-Korea–Fehéroroszország
19.30: MAGYARORSZÁG–Japán
NŐI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI TORNA, SZOCSI
12.30:
Magyarország–Csehország

KÉZILABDA
BUNDESLIGA
19.00:
Füchse Berlin–THW Kiel (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
7. FORDULÓ, B-CSOPORT
18.00:
Sopron Basket–Schio (olasz)
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–OSE Lions
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 2.00:
Boston Celtics–Philadelphia 76ers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1161 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
Hungast Haladás–Jászberény VT
NŐI NB I
19.30:
Palota RSC–TFSE

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
skót bajnokság (Tv: Eurosport1)

TENISZ
14.00:
Dirijah-kupa (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS OB, KAPOSVÁR

9.00: előfutamok
18.00:
döntők (Tv: M4 Sport)

DECEMBER 13., PÉNTEK


FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
18. FORDULÓ
20.45:
Lille–Montpellier (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
20.30:
Hoffenheim–Augsburg (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
17. FORDULÓ
21.00:
Alavés–Leganés (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
WORLD TOUR-DÖNTŐ, CSENGCSOU
7.00:
vegyes páros, elődöntő
FÉRFI EURÓPA-KUPA, 4. SZAKASZ
VISSZAVÁGÓ
18.00:
Solex-Consult Wiener Neustadt (osztrák)–PTE PEAC Kalo-Méh

CSELGÁNCS
10.00:
2. nap, Csingtao (Tv: Sport1)

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG
20.00:
1. nap (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
HAT NEMZET FELKÉSZÜLÉSI TORNA, VASAS JÉGCENTRUM
16.00:
Ukrajna–Dél-Korea
19.30: Magyarország–Franciaország

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
3.30:
a 7. helyért
6.30: az 5. helyért
9.30 és 12.30: elődöntő
FÉRFI SEHA-LIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Metaloplasztika Sabac (szerb)–Telekom Veszprém (Tv: Spíler1)
FÉRFI NB I
16.00:
Mol-Pick Szeged–FTC-HungaroControl

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
PVSK-Veolia–Sopron KC
18.00: Debreceni EAC–Jászberényi KSE

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, B CSOPORT
18.00:
FINO Kaposvár–MÁV Előre-BERICAP
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Fatum Nyíregyháza–1. MCM-Diamant Kaposvár
19.00: Vasas Óbuda–MTK Budapest

ÚSZÁS
18.00: rövid pályás országos bajnokság, Kaposvár (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.00:
Spandau Berlin (német)–Szolnoki Dózsa (Tv: Sport1)

 

DECEMBER 14., SZOMBAT


FUTBALLPROGRAM

NB I
16. FORDULÓ
17.00:
Paksi FC–Mezőkövesd Zsóry FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda Master Good–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Zalaegerszegi TE FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
17. FORDULÓ
13.30:
Liverpool–Watford (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Burnley–Newcastle United
16.00: Chelsea–AFC Bournemouth (Tv: Digi Sport1)
16.00: Leicester–Norwich City
16.00: Sheffield United–Aston Villa
18.30: Southampton–West Ham United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
18. FORDULÓ
17.30:
Metz–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport3)
20.00: Amiens–Dijon
20.00: Angers–Monaco (Tv: Digi Sport2)
20.00: Brest–Nice (Tv: Digi Sport3)
20.00: Nimes–Nantes
20.00: Toulouse–Reims

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Werder Bremen (Tv: Sport2)
15.30: Hertha BSC–Freiburg
15.30: 1. FC Köln–Bayer Leverkusen
15.30: Mainz–Borussia Dortmund
15.30: Paderborn–Union Berlin
18.30: Fortuna Düsseldorf–RB Leipzig (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
15.00:
Brescia–Lecce (Tv: Digi Sport2)
18.00: Napoli–Parma (Tv: Digi Sport2)
20.45: Genoa–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
17. FORDULÓ
13.00:
Granada–Levante (Tv: Spíler2)
16.00: Real Sociedad–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Athletic Bilbao–Eibar (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Osasuna (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
15. FORDULÓ
18.00:
Galatasaray–Ankaragücü (Tv: Sport1)

KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, DOHA
AZ ELŐDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
15.00:
al-Hilal (szaúdi)–Espérance (tunéziai)
18.30: Monterrey (mexikói)–al-Szadd (katari)/Hienghene Sport (új-kaledóniai)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
9.30 és13.00:
férfi óriás-műlesiklás, Val d'Isere
10.30: női szuperóriás-műlesiklás, St. Moritz

ASZTALITENISZ
WORLD TOUR, CSENGCSOU
7.40:
vegyes páros, döntő

CSELGÁNCS
10.00:
3. nap, Masters, Csingtao (Tv: Sport2)

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG
13.30 és 20.00:
2. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
HAT NEMZET FELKÉSZÜLÉSI TORNA, VASAS JÉGCENTRUM
12.30:
az 5. helyért (A3–B3)
16.00: a 3. helyért (A2–B2)
19.30: döntő (A1–B1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Csurgó–Balatonfüred
18.00: Mezőkövesd–Gyöngyös
18.00: Vác–Eger

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
13.00:
Egis Körmend–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
16.30: Zalakerámia ZTE KK–Alba Fehérvár
18.00: Atomerőmű SE–Szolnoki Olajbányász
19.00: Kaposvári KK–KTE-Duna Aszfalt
NŐI NB I
17.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Uni Győr MÉLY-ÚT
18.00: PINKK-Pécsi 424–Sopron Basket
18.00: TFSE-MTK–ELTE BEAC Újbuda
19.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–Vasas Akadémia
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00:
Phoenix Suns–San Antonio Spurs (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Vasárnap, 3.00:
Terence Crawford–Egidijus Kavaliauskas (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Újpesti TE–Békéscsabai RSE

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, csapatverseny, Klingenthal

ÚSZÁS
Rövid pályás országos bajnokság, Kaposvár

UFC
UFC 245, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Kamaru Usman–Colby Covington (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
B-CSOPORT
20.30:
A-Híd OSC-Újbuda–FTC-Telekom Waterpolo

 

DECEMBER 15., VASÁRNAP


FUTBALLPROGRAM

NB I
16. FORDULÓ
18.00:
Diósgyőri VTK–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
21. FORDULÓ

13.00: BFC Siófok–Szombathelyi Haladás
13.00: Szolnoki MÁV FC–Budafoki MTE
13.00: Vác FC–Aqvital FC Csákvár
13.00: Budaörs–MTK Budapest, Tatabánya
13.00: Dorogi FC–Nyíregyháza Spartacus FC
13.00: Soroksár SC–Vasas FC
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Kazincbarcika
17.00: FC Ajka–Duna Aszfalt Tiszakécske LC

ANGOL PREMIER LEAGUE
17. FORDULÓ
15.00:
Manchester United–Everton (Tv: Spíler1)
15.00: Wolverhampton–Tottenham Hotspur
17.30: Arsenal–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
18. FORDULÓ
15.00:
Bordeaux–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
17.00: Lyon–Rennes (Tv: Digi Sport2)
21.00: Saint-Étienne–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
15.30:
Wolfsburg–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport1)
18.00: Schalke–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ

12.30: Verona–Torino (Tv: Digi Sport1)
15.00: Milan–Sassuolo (Tv: Digi Sport2)
15.00: Bologna–Atalanta
15.00: Juventus–Udinese (Tv: Digi Sport1)
18.00: Roma–SPAL (Tv: Digi Sport1)
20.45: Fiorentina–Inter (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
17. FORDULÓ
12.00:
Getafe–Valladolid (Tv: Spíler2)
14.00: Celta Vigo–Mallorca (Tv: Spíler2)
16.00: Espanyol–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Villarreal (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
9.30 és 12.30:
férfi műlesiklás, Val d'Isere
13.30: női párhuzamos műlesiklás, St. Moritz

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ

15. FORDULÓ
19.00:
Carolina Panthers–Seattle Seahawks
19.00: Cincinnati Bengals–New England Patriots
19.00: Detroit Lions–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Green Bay Packers–Chicago Bears
19.00: Kansas City Chiefs–Denver Broncos
19.00: New York Giants–Miami Dolphins
19.00: Los Angeles Chargers–Minnesota Vikings
19.00: Tennessee Titans–Houston Texans
19.00: Washington Redskins–Philadelphia Eagles
22.05: Arizona Cardinals–Cleveland Browns
22.05: Oakland Raiders–Jacksonville Jaguars
22.25: Dallas Cowboys–Los Angeles Rams
22.25: San Francisco 49ers–Atlanta Falcons
Hétfő, 2.20: Pittsburgh Steelers–Buffalo Bills (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
WTCR, MALAJZIA, SEPANG
  8.15:
1. futam (Tv: M4 Sport)
11.15: 2. futam (Tv: M4 Sport)
13.50: 3. futam (Tv: M4 Sport)

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG
13.30 és 20.00:
3. nap (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
  9.30: Oroszország–Norvégia, bronzmérkőzés (Tv: M4 Sport)
12.30: Hollandia–Spanyolország, döntő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00:
Orosházi FKSE-Linamar–Budakalász
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Dabasi KC VSE
BUNDESLIGA
13.30:
Stuttgart–THW Kiel (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
PEAC-Pécs–Aluinvent DVTK

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
15.00:
PTE-PEAC–Vidux-Szegedi RSE
17.00: Kecskeméti RC–Vegyész RC Kazincbarcika
19.00: MAFC-BME–Sümegi RE
B-CSOPORT
16.30:
Dunaferr SE–Debreceni EAC

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, Klingenthal

DECEMBER 16., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00:
a nyolcaddöntő sorsolása, Nyon (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-LIGA
13.00:
a kieséses szakasz, első fordulójának sorsolása, Nyon (Tv: Sport1)

NB II
21. FORDULÓ
19.00:
Gyirmót FC Győr–WKW ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
17. FORDULÓ
20.45:
Crystal Palace–Brighton (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA 2
17. FORDULÓ
20.30:
Darmstadt–Stuttgart (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
20.45:
Cagliari–Lazio (Tv: Digi Sport1)

TÖRÖK SÜPER LIG
15. FORDULÓ
18.00:
Trabzonspor–Denzlispor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
15. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
New Orleans Saints–Indianapolis Colts (Tv: Sport2)

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG
20.00:
4. nap (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1164 (Tv: Sport2)

VITORLÁZÁS
Finndingi világbajnokság, Melbourne

2020.01.23 16:35:56

Minden más foci nemzetisport.hu

„Fazekas László isteni futballista volt, ha most játszana, akár a Premier League-ben is szerepelhetne.”

2020.01.20 11:36:41

Minden más foci SOMOGYI ZSOLT (Belek)

„Kassai Viktor az egyik legjobb játékvezető, a pályán és azon kívül is tisztelet övezi.”

2020.01.19 12:51:23

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

TÉLI ÁTIGAZOLÁSOK, 2020. Az egekbe szökött a francia fiatalok ára, melyik úton indul el Moreno mester?

2020.01.14 21:25:25

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. A pályán nem csupán a láb, a fej, hanem a lélek is játszik – a futball és vele együtt a bíráskodás ösztönös és talán taníthatatlan cselekedet.