nemzetisport.hu 2016.07.19 18:53 Frissítve: 2017.05.21 20:49

NB III, KÖZÉPCSOPORT, 2016–2017

 


A KÖZÉPCSOPORT ÁLLÁSA
  1. Budafoki MTE 32 26 3 3 69–20 +49  81
  2. Pécsi MFC 32 22 4 6 85–22 +63  70
  3. Szigetszentmiklós 32 21 5 6 74–33 +41  68
  4. Dunaújváros 32 18 7 7 72–37 +35  61
  5. Hódmezővásárhelyi FC 32 15 9 8 44–35 +9  54
  6. Paksi FC II. 32 15 7 10 55–42 +13  52
  7. Pénzügyőr SE 32 13 7 12 42–42 0 46
  8. Szekszárdi UFC 32 11 13 8 32–29 +3  46
  9. Szentlőrinc SE 32 11 8 13 48–56 –8  41
10. Ferencvárosi TC II. 32 11 7 14 49–52 –3  40
11. FC Dabas 32 11 7 14 29–34 –5  40
12. Mórahalom VSE 32 10 8 14 48–54 –6  38
13. Dunaharaszti MTK 32 10 6 16 36–46 –10  36
14. Várfürdő-Gyulai Termál FC 32 10 5 17 27–52 –25  35
15. Békéscsaba 1912 Előre II. 32 9 6 17 41–64 –23  33
16. Dabas-Gyón FC 32 8 4 20 37–90 –53  28
17. Méhkeréki SE 32 7 7 18 30–53 –23  28
18. Sport 36 Komlói Bányász 32 2 3 27 25–82 –57  9


A TAVASZI SZEZON MENETRENDJE

19. FORDULÓ – FEBRUÁR 18-19.
Szombat

Dunaújváros–Mórahalom 2–1
Komló–Szekszárd 1–3
Pénzügyőr–Dabas-Gyón 2–1
Vasárnap
Szentlőrinc–Gyula 3–0
Hódmezővásárhely–PMFC 1–1
Méhkerék–Békéscsaba II 0–2
Ferencváros II–Budafok 1–4
Dunaharaszti–FC Dabas 2–1
Szigetszentmiklós–Paks II 0–3 – alkalmas pálya hiányában elmaradt

20. FORDULÓ – FEBRUÁR 25-26.
Szombat
Pénzügyőr–Dunaharaszti 2–2
Budafok–Komló 4–2
Szekszárd–Szentlőrinc 1–1
PMFC–Méhkerék 1–0
Gyula–Dabas-Gyón 1–0
Vasárnap
Békéscsaba II–Szigetszentmiklós 2–2
Paks II–Dunaújváros 1–1
Mórahalom–Ferencváros II 4–2
FC Dabas–Hódmezővásárhely 0–0

21. FORDULÓ – MÁRCIUS 4-5.
Szombat

Dabas-Gyón–Dunaharaszti 1–0
Szigetszentmiklós–Pécsi MFC 2–1
Komló–Mórahalom 0–2
Gyula–Szekszárd 2–3
Vasárnap

Ferencváros II–Paks II 1–5
Hódmezővásárhely–Pénzügyőr 3–0
Méhkerék–FC Dabas 0–0
Szentlőrinc–Budafok 0–2
Dunaújváros–Békéscsaba II 2–1

22. FORDULÓ – MÁRCIUS 11-12.
Szombat

Pénzügyőr–Méhkerék 1–0
PMFC–Dunaújváros 5–1
Budafok–Gyula 2–0
Mórahalom–Szentlőrinc 1–1
Szekszárd–Dabas-Gyón 3–1
Vasárnap
Békéscsaba II–Ferencváros II 1–0
FC Dabas–Szigetszentmiklós 1–1
Paks II–Komló 4–0
Dunaharaszti–Hódmezővásárhely 1–2

23. FORDULÓ – MÁRCIUS 18-19.
Szombat
Szigetszentmiklós–Pénzügyőr 1–2
Gyula–Mórahalom 1–1
Szekszárd–Budafok 0–1
Dabas-Gyón–Hódmezővásárhely 0–1
Dunaújváros–FC Dabas 1–2
Vasárnap
Ferencváros II–PMFC 1–3
Komló–Békéscsaba II 1–1
Méhkerék–Dunaharaszti 0–2
Szentlőrinc–Paks II 1–1

24. FORDULÓ – MÁRCIUS 25-26.
Péntek
FC Dabas–Ferencváros II 1–0
Szombat
Budafok–Dabas-Gyón 1–1
Vasárnap
Pénzügyőr–Dunaújváros 2–0
Békéscsaba II–Szentlőrinc 0–2
PMFC–Komló 3–0
Dunaharaszti–Szigetszentmiklós 0–2
Mórahalom–Szekszárd 2–2
Paks II–Gyula 1–1
Hódmezővásárhely–Méhkerék 1–1

25. FORDULÓ – ÁPRILIS 1-2.
Szombat
Dabas-Gyón–Méhkerék 2–1
Szigetszentmiklós–Hódmezővásárhely 0–1
Komló–FC Dabas 0–1
Budafok–Mórahalom 4–0
Dunaújváros–Dunaharaszti 2–1
Vasárnap
Ferencváros II–Pénzügyőr 3–1
Szentlőrinc–PMFC 2–2
Gyula–Békéscsaba II 3–0
Szekszárd–Paks II 1–0

26. FORDULÓ – ÁPRILIS 8-9.
Szombat
Pénzügyőr–Komlói Bányász 0–2
Pécsi MFC–Gyula 3–0
Mórahalom–Dabas-Gyón 4–1
Vasárnap
Békéscsaba II–Szekszárd 1–0
FC Dabas–Szentlőrinc 1–1
Dunaharaszti–Ferencváros II 2–1
Hódmezővásárhely–Dunaújváros 1–1
Méhkerék–Szigetszentmiklós 0–0
Paks II–Budafok 1–2

27. FORDULÓ – ÁPRILIS 15-16.
Péntek
Szentlőrinc–Pénzügyőr 0–3
Szombat
Dabas-Gyón–Szigetszentmiklós 1–3
Szekszárd–PMFC 1–2
Komló–Dunaharaszti 1–2
Gyula–FC Dabas 1–0
Dunaújváros–Méhkerék 4–0
Vasárnap
Ferencváros II–Hódmezővásárhely 2–2
Budafok–Békéscsaba II 5–0
Mórahalom–Paks II 1–4

28. FORDULÓ – ÁPRILIS 22-23.
Szombat

PMFC–Budafok 1–1
Pénzügyőr–Gyula 5–1
Szigetszentmiklós–Dunaújváros 1–1
Vasárnap

Békéscsaba II–Mórahalom 2–1
FC Dabas–Szekszárd 1–2
Hódmezővásárhely–Komló 1–1
Méhkerék–Ferencváros II 1–0
Dunaharaszti–Szentlőrinc 2–2
Paks II–Dabas-Gyón 2–0

29. FORDULÓ – ÁPRILIS 29-30.
Szombat
Dabas-Gyón–Dunaújváros 0–4
Komló–Méhkerék 5–2
Gyula–Dunaharaszti 0–0
Szekszárd–Pénzügyőr 0–0
Budafok–Dabas FC 2–0
Mórahalom–PMFC 0–4
Szekszárd–Pénzügyőr 0–0
Vasárnap
Ferencváros II–Szigetszentmiklós 3–1
Szentlőrinc–Hódmezővásárhely 1–1
Paks II–Békéscsaba II 2–0

30. FORDULÓ – MÁJUS 6-7.
Szombat
Szigetszentmiklós–Komló 7–0
Pénzügyőr–Budafok 0–2
Vasárnap
Békéscsaba II–Dabas-Gyón 7–1
PMFC–Paks II 3–1
Dunaharaszti–Szekszárd 0–1
Hódmezővásárhely–Gyula 1–0
Dabas FC–Mórahalom 1–1
Méhkerék–Szentlőrinc 1–4
Dunaújváros–Ferencváros II 2–2

31. FORDULÓ – MÁJUS 13-14.
Szombat
Békéscsaba II–PMFC 0–3
Komló–Dunaújváros 1–4
Gyula–Méhkerék 1–0
Szekszárd–Hódmezővásárhely 0–0
Budafok–Dunaharaszti 4–0
Mórahalom–Pénzügyőr 3–2
Vasárnap
Dabas-Gyón–Ferencváros II 2–4
Szentlőrinc–Szigetszentmiklós 2–1
Paks II–FC Dabas 0–1

32. FORDULÓ – MÁJUS 20-21.
Szombat
PMFC–Dabas-Gyón 9–0
Dunaújváros–Szentlőrinc 7–0
Szigetszentmiklós–Gyula 4–1
Vasárnap
Dunaharaszti–Mórahalom 1–1
Hódmezővásárhely–Budafok 0–2
Méhkerék–Szekszárd 2–2
Pénzügyőr–Paks II 1–1
Ferencváros II–Komló 3–2
FC Dabas–Békéscsaba II 1–0

33. FORDULÓ – MÁJUS 27-28.
Gyula–Dunaújváros
Szekszárd–Szigetszentmiklós
Dabas-Gyón–Komló
Szentlőrinc–Ferencváros II
Békéscsaba II–Pénzügyőr
Pécsi MFC–FC Dabas
Budafok– Méhkerék
Mórahalom–Hódmezővásárhely
Paks II–Dunaharaszti

34. FORDULÓ – JÚNIUS 4.
Méhkerék–Mórahalom
Szigetszentmiklós–Budafok
Dunaújváros–Szekszárd
Pénzügyőr–PMFC
FC Dabas–Dabas-Gyón
Dunaharaszti–Békéscsaba II
Hódmezővásárhely–Paks II
Komló–Szentlőrinc
Ferencváros II–Gyula

 AZ ŐSZI SZEZON VÉGEREDMÉNYE
1. Szigetszentmiklós 18 16 1 1 49–15 +34  49
2. Budafoki MTE 18 14 1 3 33–14 +19  43
3. Pécsi MFC 18 12 1 5 44–12 +32  37
4. Dunaújváros 18 11 3 4 40–19 +21  36
5. Hódmezővásárhelyi FC 18 10 1 7 29–25 +4  31
6. Paksi FC II. 18 9 3 6 29–28 +1  30
7. Ferencvárosi TC II. 18 7 5 6 26–21 +5  26
8. Pénzügyőr SE 18 7 4 7 21–23 –2  25
9. Szekszárdi UFC 18 5 8 5 13–15 –2  23
10. Szentlőrinc SE 18 7 1 10 28–33 –5  22
11. Mórahalom VSE 18 6 3 9 26–27 –1  21
12. Méhkeréki SE 18 6 3 9 22–28 –6  21
13. Dabas-Gyón FC 18 6 3 9 26–48 –22  21
14. Dunaharaszti MTK 18 6 2 10 21–26 –5  20
15. FC Dabas 18 6 2 10 18–23 –5  20
16. Várfürdő-Gyulai Termál FC 18 6 2 10 15–29 –14  20
17. Békéscsaba 1912 Előre II. 18 4 4 10 24–41 –17  16
18. Sport 36 Komlói Bányász 18 1 17 8–45 –37  1

AZ ŐSZI SZEZON EREDMÉNYEI

1. FORDULÓ – AUGUSZTUS 6-7.
Péntek
Dunaújváros PASE–Budafoki MTE 1–2
Szombat

Szigetszentmiklósi TK–Mórahalom VSE 2–0
Komlói Bányász SK–Várfürdő-Gyulai Termál FC 0–2
Pénzügyőr SE–FC Dabas 1–1
Vasárnap
Szentlőrinc SE–Dabas-Gyón FC 2–3
Ferencvárosi TC II–Szekszárdi UFC 2–0
Méhkeréki SE–Paksi FC II 3–0
Hódmezővásárhelyi FC–Békéscsaba 1912 Előre II 1–0
Dunaharaszti MTK–Pécsi MFC 0–1

 
MÚLTIDÉZŐ – KÖZÉPCSOPORT
A 2014–2015-ÖS IDÉNY
A 2015–2016-OS IDÉNY

2. FORDULÓ – AUGUSZTUS 13-14.
Szombat
PMFC–Hódmezővásárhely 1–0
Mórahalom–Dunaújváros 0–1
Szekszárd–Komló 1–0
Gyula–Szentlőrinc 0–1
Dabas-Gyón–Pénzügyőr 1–2
Vasárnap

Békéscsaba II–Méhkerék 3–3
Budafok–Ferencváros II 0–2
FC Dabas–Dunaharaszti 2–0
Paks II–Szigetszentmiklós 1–3

3. FORDULÓ – AUGUSZTUS 19. és 21.
Péntek
Dunaharaszti–Pénzügyőr 3–1
Vasárnap
Dunaújváros–Paks II 5–0
Ferencváros II–Mórahalom 4–0
Szigetszentmiklós–Békéscsaba II 3–0
Komló–Budafok 1–3
Szentlőrinc–Szekszárd 0–0
Méhkerék–PMFC 0–4
Hódmezővásárhely–FC Dabas 1–1
Dabas-Gyón–Gyula 0–1

4. FORDULÓ – AUGUSZTUS 27-28.
Szombat
Pénzügyőr–Hódmezővásárhely 4–0
PMFC–Szigetszentmiklós 1–2
Mórahalom–Komló 4–0
Budafok–Szentlőrinc 4–1
Szekszárd–Gyula 1–0
Vasárnap
Dunaharaszti–Dabas-Gyón 1–1
Békéscsaba II–Dunaújváros 0–4
Paks II–Ferencváros II 1–1
FC Dabas–Méhkerék 0–3 (óvás után)

5. FORDULÓ – SZEPTEMBER 2-4.
Péntek
Szigetszentmiklós–FC Dabas 3–0
Szombat
Dunaújváros–PMFC 3–1
Gyula–Budafok 0–1
Vasárnap
Komló–Paks II 0–2
Méhkerék–Pénzügyőr 2–3
Hódmezővásárhely–Dunaharaszti 0–2
Szentlőrinc–Mórahalom 3–1
Dabas-Gyón–Szekszárd 3–2
Ferencváros II–Békéscsaba II 2–1

6. FORDULÓ – SZEPTEMBER 10-11.
Szombat
Pénzügyőr–Szigetszentmiklós 0–3
Mórahalom–Gyula 3–1
Budafok–Szekszárd 2–0
Vasárnap
Békéscsaba II–Komló 3–3
Paks II–Szentlőrinc 4–0
FC Dabas–Dunaújváros 3–0
Hódmezővásárhely–Dabas-Gyón 6–1
Dunaharaszti–Méhkerék 0–1
PMFC–Ferencváros II 0–0

7. FORDULÓ – SZEPTEMBER 16-18.
Péntek
Dabas-Gyón–Budafok 0–2
Szombat
Komló–PMFC 1–3
Dunaújváros–Pénzügyőr 2–1
Szigetszentmiklós–Dunaharaszti 4–1
Szekszárd–Mórahalom 1–1
Vasárnap
Gyula–Paks II 1–1
Szentlőrinc–Békéscsaba II 3–2
Méhkerék–Hódmezővásárhely 1–4
Ferencváros II–FC Dabas 1–0

8. FORDULÓ – SZEPTEMBER 24-25.
Szombat
MFC–Szentlőrinc 2–1
Mórahalom–Budafok 3–3
Vasárnap
Békéscsaba II–Gyula 1–0
Paks II–Szekszárd 1–1
FC Dabas–Komló 4–1
Méhkerék–Dabas-Gyón 4–0
Hódmezővásárhely–Szigetszentmiklós 0–4
Dunaharaszti–Dunaújváros 1–2
Pénzügyőr–Ferencváros II 0–0

9. FORDULÓ – OKTÓBER 1-2.
Szombat
Dabas-Gyón–Mórahalom 1–0
Szigetszentmiklós–Méhkerék 4–0
Gyula–PMFC 0–6
Komló–Pénzügyőr 0–1
Dunaújváros–Hódmezővásárhely 2–0
Vasárnap
Ferencváros II–Dunaharaszti 2–1
Szentlőrinc–FC Dabas 1–2
Budafok–Paks II 2–1
Szekszárd–Békéscsaba II 0–0

10. FORDULÓ – OKTÓBER 8-9.
Szombat
Szigetszentmiklós–Dabas-Gyón 4–1
Pénzügyőr–Szentlőrinc 1–0
PMFC–Szekszárd 0–1
Vasárnap
Békéscsaba II–Budafok 0–1
Paks II–Mórahalom 2–0
FC Dabas–Gyula 0–1
Méhkerék–Dunaújváros 0–0
Hódmezővásárhely–Ferencváros II 2–1
Dunaharaszti–Komló 3–1

11. FORDULÓ – OKTÓBER 15-16.
Szombat
Budafok–PMFC 2–0
Szekszárd–FC Dabas 1–0
Gyula–Pénzügyőr 0–0
Komló–Hódmezővásárhely 0–3
Dunaújváros–Szigetszentmiklós 3–0
Vasárnap
Ferencváros II–Méhkerék 2–3
Szentlőrinc–Dunaharaszti 1–2
Dabas-Gyón–Paks II 3–5
Mórahalom–Békéscsaba II 6–0

12. FORDULÓ – OKTÓBER 21-22.
Péntek
Dunaújváros–Dabas-Gyón 1–1
Szombat
Pénzügyőr–Szekszárd 2–1
Szigetszentmiklós–Ferencváros II 4–1
Pécsi MFC–Mórahalom 5–0
FC Dabas–Budafok 0–1
Méhkerék–Komló 1–0
Hódmezővásárhely–Szentlőrinc 2–1
Dunaharaszti–Gyula 2–0
November 9.
Békéscsaba II–Paks II 2–3

13. FORDULÓ – OKTÓBER 29-30.
Szombat
Mórahalom–FC Dabas 2–0
Budafok–Pénzügyőr 2–0
Szekszárd–Dunaharaszti 2–1
Gyula–Hódmezővásárhely 0–3
Komló–Szigetszentmiklós 1–3
Vasárnap
Ferencváros II–Dunaújváros 1–2
Paks II–PMFC 1–0
Szentlőrinc–Méhkerék 2–1
Dabas-Gyón–Békéscsaba II 5–2

14. FORDULÓ – NOVEMBER 5-6.
Szombat
Dunaújváros–Komló 3–0
Szigetszentmiklós–Szentlőrinc 3–2
Pénzügyőr–Mórahalom 1–1
Vasárnap
Ferencváros II–Dabas-Gyón 1–1
PMFC–Békéscsaba II 4–0
FC Dabas–Paks II 0–1
Méhkerék–Gyula 0–2
Hódmezővásárhely–Szekszárd 1–0
Dunaharaszti–Budafok 0–2

15. FORDULÓ – NOVEMBER 12.
Dabas-Gyón–PMFC 0–10
Mórahalom–Dunaharaszti 2–0
Budafok–Hódmezővásárhely 0–1
Szekszárd–Méhkerék 0–0
Gyula–Szigetszentmiklós 2–3
Paks II–Pénzügyőr 0–2
Szentlőrinc–Dunaújváros 3–2
Komló–Ferencváros II 0–3
Békéscsaba II–FC Dabas 4–0

16. FORDULÓ – NOVEMBER 19-20.
Szombat
Dunaújváros–Gyula 6–1
Szigetszentmiklós–Szekszárd 0–0
Komló–Dabas-Gyón 0–2
Vasárnap
Ferencváros II–Szentlőrinc 1–2
Pénzügyőr–Békéscsaba II 1–2
FC Dabas–Pécsi MFC 0–1
Méhkerék–Budafok 0–1
Hódmezővásárhely–Mórahalom 1–0
Dunaharaszti–Paks II 2–1

17. FORDULÓ – NOVEMBER 26-27.
Szombat
Mórahalom–Méhkerék 2–0
Budafok–Szigetszentmiklós 1–2
Szekszárd–Dunaújváros 1–1
PMFC–Pénzügyőr 3–0
Dabas-Gyón–FC Dabas 0–3
Vasárnap
Békéscsaba II–Dunaharaszti 1–1
Paks IIHódmezővásárhely 4–3
SzentlőrincKomló 3–0
GyulaFerencváros II 3–1

18. FORDULÓ – DECEMBER 2-4.
Péntek
Békéscsaba II–Hódmezővásárhely 3–1
Szombat
Gyula–Komló 1–0
Budafok–Dunaújváros 4–2
Mórahalom–Szigetszentmiklós 1–2
PMFC–Dunaharaszti 2–1
Dabas-Gyón–Szentlőrinc 3–2
Vasárnap
Szekszárd–Ferencváros II 1–1
FC Dabas–Pénzügyőr 2–1
Paks II–Méhkerék 1–0

 AZ ŐSZI SZEZON VÉGEREDMÉNYE
1. Szigetszentmiklós 18 16 1 1 49–15 +34  49
2. Budafoki MTE 18 14 1 3 33–14 +19  43
3. Pécsi MFC 18 12 1 5 44–12 +32  37
4. Dunaújváros 18 11 3 4 40–19 +21  36
5. Hódmezővásárhelyi FC 18 10 1 7 29–25 +4  31
6. Paksi FC II. 18 9 3 6 29–28 +1  30
7. Ferencvárosi TC II. 18 7 5 6 26–21 +5  26
8. Pénzügyőr SE 18 7 4 7 21–23 –2  25
9. Szekszárdi UFC 18 5 8 5 13–15 –2  23
10. Szentlőrinc SE 18 7 1 10 28–33 –5  22
11. Mórahalom VSE 18 6 3 9 26–27 –1  21
12. Méhkeréki SE 18 6 3 9 22–28 –6  21
13. Dabas-Gyón FC 18 6 3 9 26–48 –22  21
14. Dunaharaszti MTK 18 6 2 10 21–26 –5  20
15. FC Dabas 18 6 2 10 18–23 –5  20
16. Várfürdő-Gyulai Termál FC 18 6 2 10 15–29 –14  20
17. Békéscsaba 1912 Előre II. 18 4 4 10 24–41 –17  16
18. Sport 36 Komlói Bányász 18 1 17 8–45 –37  1

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.05.22 14:46:52

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

A Puskás Akadémia vezetőedzője szerint erre egyáltalán nem szolgált rá a csapata.

2017.05.13 01:45:02

Labdarúgó NB II FÜZESI BÁLINT

NB II-ES ESÉLYLESŐ. A kieséstől még öt csapat retteghet, a Cigándnak csoda, a Ceglédnek bravúr kell.

2017.04.28 00:51:09

Labdarúgó NB II FÜZESI BÁLINT

Révész Attila szerint stadion nélkül érdektelenséget hozhat az NB I • A szakember most a Fradiért sem hagyná el a klubot.