V. Á 2021.07.26 21:01 Frissítve: 2021.07.26 21:22

Videó: látni kell, ahogy Ledecky legyőzése után „megőrült” az edző

Dean Boxall nem tudta palástolni az örömét, miután tanítványa, Ariarne Titmus 400 gyorson aranyérmet nyert a tokiói olimpia hétfői versenynapján. Érdemes megnézni a videót az önfeledt ünneplésről.

Az ötszörös olimpiai bajnok Katie Ledecky 250 méterig vezetett 400 gyorson, ekkor azonban az ausztrál Ariarne Titmus feljött rá, majd pedig lehajrázta. Az amerikai úszónő a szám címvédője volt. A célba érést követően a 20 éves úszónő edzője, Dean Boxall teljesen kikelve magából tépte le a maszkját, majd alaposan megrángatta az elválasztó korlátot.

DEAN BOXALL NEM MINDENNAPI ÖRÖME

2021.09.11 21:15:22

Tokió 2020 MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Úgy is mondhatom, van mire szerénynek lennünk.

2021.09.07 23:34:33

Tokió 2020 VINCZE SZABOLCS

NS-VÉLEMÉNY. Sosem volt még ilyen erős és egységes a magyar paralimpiai csapat.

2021.09.05 16:03:25

Tokió 2020 VINCZE SZABOLCS (Tokió)

A Magyar Paralimpiai Bizottság elnöke szerint a magyar versenyzők mindent kihoztak magukból.

2021.08.25 09:15:01

Tokió 2020 NAGY PÉTER, NÉMETH ANDREA, PAPP BÁLINT

A franciák az összesen megszerzett 33 érmükből 16-ot nem egyéni számban nyertek az olimpián.