Tenisz: Venus Williamst az első szettben lenullázták
A 14. helyen kiemelt amerikai Venus Williams úgy kapott ki a Torontóban zajló WTA-torna első fordulójában, hogy az első szettben lenullázta őt a német Sabine Lisicki. Az egyoldalú mérkőzés 67 percig tartott.
ATP 1000-ES TORNA, MONTREAL (3 587 490 dollár, kemény pálya)
EGYES, ELSŐ FORDULÓ
EGYES, ELSŐ FORDULÓ
Tomic (ausztrál)–Sousa (portugál) 6:3, 6:3
Young (amerikai)–Kudla (amerikai) 6:3, 6:4
Monfils (francia, 15.)–Fognini (olasz) 6:3, 6:1
Müller (luxemburgi)–Bester (kanadai) 6:2, 6:3
WTA-TORNA, TORONTO (2 513 000 dollár, kemény pálya)
EGYES, ELSŐ FORDULÓ
Lisicki (német)–V. Williams (amerikai, 14.) 6:0, 6:3
EGYES, ELSŐ FORDULÓ
EGYES, ELSŐ FORDULÓ
Tomic (ausztrál)–Sousa (portugál) 6:3, 6:3
Young (amerikai)–Kudla (amerikai) 6:3, 6:4
Monfils (francia, 15.)–Fognini (olasz) 6:3, 6:1
Müller (luxemburgi)–Bester (kanadai) 6:2, 6:3
WTA-TORNA, TORONTO (2 513 000 dollár, kemény pálya)
EGYES, ELSŐ FORDULÓ
Lisicki (német)–V. Williams (amerikai, 14.) 6:0, 6:3
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében
Tenisz
2026.06.15. 12:49
Ezek is érdekelhetik





