13 Cikk
Archiv cikkek
2007.08.13. 23:26

A szerencse forgandó

Elvesztette első Európa-bajnoki pótselejtező mérkőzését a magyar válogatott Szófiában (74–79), azok után, hogy az első félidőben ritkán látható részrehajló bíráskodás mellett csaknem tízpontos hátrányból (50–41) fordított. Két és fél perccel a vége előtt 72–66-ra vezetett a csapat, ám a végjátékból a bolgárok jöttek ki győztesen.
2007.08.12. 08:03

Ellenszélben is volt sansz

Az első félidőben a bírók hathatós támogatását élvező bolgárok csaknem tízpontos előnyre tettek szert, amelyet a jól játszó, határtalan akarattal küzdő magyarok kiegyenlítettek, sőt a lefújás előtt két perccel már a mieink vezettek hat ponttal. Ám a végén a magyar helyzetek és büntetők kimaradtak, a bolgárok ellenben betaláltak, és megnyerték a pótselejtező mérkőzést.
2007.08.10. 23:50

Agop bácsi sem segíthetett

Mostantól nem számít semmi, csak a győzelem. Ha a magyar válogatott ki akar – márpedig ki akar – jutni a szeptember 3-án Spanyolországban kezdődő Európa-bajnokságra, akkor először is élen kell végeznie a pótselejtező A-csoportjában, megelőzve a bosnyák és a jelenlegi vendéglátó bolgár együttest. Nincs egyszerű dolga a mieinknek. A hazaiakat esélyesebbnek tartják, ráadásul a csoport szerda esti nyitó találkozóján a bolgárok 75-71-re kikaptak hosszabbítás után Boszniában, így a vendéglátóknak nincs más választásuk, mint hogy nyerjenek ellenünk.
Labdarúgó NB I
2003.10.27. 20:58

Döntőnek jó örökrangadó

Igazi rangadóra kerül sor szerdán 18.30 órától a Magyar Kupában, hiszen a bajnok MTK Hungária a kupa védőjét, a Ferencvárost fogadja a Hidegkuti-stadionban.