K. A. 2021.04.09 18:05 Frissítve: 2021.04.09 19:14

El Clásico: Nem akarom, hogy Messi utolsó Clásicója legyen – Zidane

Zinédine Zidane a hétvégi el Clásico előtti sajtótájékoztatón kifejtette: nem szeretné, ha ez lenne az utolsó spanyol csúcsrangadója Lionel Messinek, a Barcelona támadójának.

A két csapat őszi meccsén a Real Madrid 3–1-re nyert a Camp Nouban (Forrás: AFP)

A Barcelona a hétvégén a spanyol fővárosba utazik, hogy szembeszálljon a Real Madriddal, és lehetséges, hogy ez lesz az utolsó párharca a két csapatnak Lionel Messivel a Barca kezdőcsapatában.

Az argentin támadó szerződése júniusban lejár, és még nem döntött a jövőjével kapcsolatban. De a Real Madrid trénere, Zinédine Zidane reméli, hogy Messi marad a Barcánál.

„Nem akarom, hogy ez legyen Messi utolsó el Clásicója. Azt akarom, hogy a Barcelonában maradjon. Jó helyen van itt. Az lesz a legjobb, ha marad a La Ligában” – tette hozzá Zidane.

A francia mester szerint a Barcelona nagyon erős csapat, sok nagyszerű játékossal.

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
Április 10., szombat

21.00: Real Madrid–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

2021.05.16 18:23:21

Spanyol labdarúgás BACSKAI JÁNOS

Nacho nagyon fontos gólt szerzett, ez döntött a rangadón, de nincs a saját kezében a sorsa a címvédőnek.

2021.05.16 17:13:11

Spanyol labdarúgás BALÁZS DÁVID KÁROLY

A Barcelona lemondhat a bajnoki címről, mi több, a harmadik helyért is meg kell küzdenie az utolsó fordulóban.

2021.05.13 17:02:45

Spanyol labdarúgás P. K.

A címvédő 4–1-re nyert a Granada vendégeként, így ismét két pont a hátránya a listavezető Atlético Madriddal szemben.

2021.05.11 21:41:49

A katalánoknak nagyon nem megy mostanában a Levante otthonában, a 3–3 most vereséggel ér fel.

2021.05.09 15:22:24

A címvédő elképesztő mérkőzésen játszott döntetlent a Sevillával, Eden Hazard a 94. percben egyenlített.