Olasz Kupa: a Juve simán nyert a SPAL ellen, elődöntős

CS. M.CS. M.
2021.01.27. 22:42
Elődöntős a Juventus (Fotó: Getty Images)
A Juventus 4–0-ra nyert hazai pályán a SPAL ellen az Olasz Kupa negyeddöntőjében, így bejutott a legjobb négy közé.

A torinóiak első gólját Álvaro Morata szerezte büntetőből a 16. percben, negyedórával később Gianluca Frabotta kétgólosra növelte a hazaiak előnyét. A SPAL a továbbiakban sem tudott igazán veszélyes támadásokat vezetni, a Juventus pedig a hajrában felőrölte az ellenállását: Dejan Kulusevski és Federico Chiesa is betalált, négygólosra növelve a két csapat közti különbséget (4–0).

OLASZ KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
Juventus–SPAL 4–0 (Á. Morata 16. – 11-esből, Frabotta 33., Kulusevski 79., F. Chiesa 90+4.)
Atalanta–Lazio 3–2 (Djimsiti 7., Malinovszkij 37., Mirancsuk 57., ill. Muriqi 17., F. Acerbi 34.)
Csütörtökön

21.00:Napoli–Spezia (Tv:Sport2)
Korábban
Internazionale–Milan 2–1 (R. Lukaku 71. – 11-esből, C. Eriksen 90+7., ill. Ibrahimovic 31.)