Napoli: nem volt megelégedve vele, Gattuso „kivágta” az edzésről támadóját – sajtóhír

M. D.M. D.
2020.06.16. 13:25
null
Könnyen lehet, hogy Hirving Lozano napjai meg vannak számlálva a Napolinál (Fotó: AFP)
A La Gazzetta dello Sport értesülései szerint Gennaro Gattuso, a Juventus elleni Olasz Kupa-döntőre készülő Napoli labdarúgócsapatának vezetőedzője a hétfői edzésen leküldte a pályáról támadóját, Hirving Lozanót.

 

A milánói sportlap úgy tudja, a 42 éves, játékosként világbajnok szakember – aki edzői pályafutása első trófeájára hajt – azért parancsolta le az edzőpályáról a mexikói futballistát, mert nem volt megelégedve a koncentrációjával.

Lozano szénája eddig sem állt jól a Napolinál, Gattuso decemberi kinevezése óta csak elvétve jutott játéklehetőséghez. Jelenlegi helyzetéből olasz lapértesülések szerint az Everton és volt edzője, Carlo Ancelotti mentheti ki a következő átigazolási időszakban. A 24 éves, 39-szeres mexikói válogatott támadó ebben az idényben minden sorozatot figyelembe véve 25 mérkőzésen három gólt szerzett a Napoliban. Az olaszok tavaly nyáron 40 millió eurót fizettek érte a PSV-nek.

Gattuso nem először lép fel hasonló módon a játékosaival szemben – emlékeztet a Football Italia –, februárban a brazil válogatott Allant zavarta le a pályáról, és hagyta ki sorozatban három bajnoki mérkőzésen a csapatból, amiért nem volt kibékülve a hozzáállásával.

OLASZ KUPA
DÖNTŐ
Június 17. (szerda)
21.00:
Napoli–Juventus (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

Gennaro Gattuso ugyanolyan kemény edzőként, mint játékosként volt (Fotó: AFP)
Gennaro Gattuso ugyanolyan kemény edzőként, mint játékosként volt (Fotó: AFP)
Legfrissebb hírek

Gennaro Gattuso szerint csak szünet után játszotta azt az olasz válogatott, amit megbeszéltek

Foci vb 2026
21 órája

„Egy egész országot viszek a vállamon” – Gattuso altatókat szed a sorsdöntő meccs előtt

Foci vb 2026
2026.03.26. 11:25

„Az emberek abban a tévhitben vannak, hogy nekünk minden kijár” – Kolarov az Inter firenzei döntetlenje után

Olasz labdarúgás
2026.03.23. 10:38

Az első percben gólt szerzett, de csak ikszelt az Inter Firenzében

Olasz labdarúgás
2026.03.22. 22:43

A Pisa kiütésével tett újabb lépést a BL-indulás felé a Como, sorozatban harmadszor nyert a Lazio

Olasz labdarúgás
2026.03.22. 20:00

Két pontjába került a Juvénak a kihagyott tizenegyes; ötgólos meccset húzott be a Milan

Olasz labdarúgás
2026.03.21. 22:45

Serie A: folytatta győzelmi sorozatát a címvédő Napoli; Genovában nyert az Udinese

Olasz labdarúgás
2026.03.20. 22:45

Chiesa közel két év után került be az olasz válogatott keretébe

Olasz labdarúgás
2026.03.20. 15:05
Ezek is érdekelhetik