Serie A: két hónapra kidőlt a Roma argentin támadója

2019.08.26. 16:22
Izomsérülés miatt nagyjából két hónapig nem léphet pályára Diego Perotti, az olasz labdarúgó-bajnokságban szereplő és az Európa-ligában főtáblás AS Roma támadója.

A fővárosi egyesület hétfői közlése szerint a 31 éves argentin válogatott futballista edzésen sérült meg. Perotti így nem játszhat vasárnap a Lazio–AS Roma városi rangadón, és kihagyja a Sassuolo, a Bologna, az Atalanta, a Lecce és a Cagliari elleni bajnokit is.

Perotti a Roma idénybeli első bajnoki mérkőzésén sem szerepelt, vasárnap este a Genoa 3–3-as döntetlent ért el a fővárosban.

A támadó az előző szezonban is több meccset volt kénytelen kihagyni sérülés miatt, és csak 13 bajnokin lépett pályára a Roma mezében (ezeken összesen 5 gólt szerzett).

Legfrissebb hírek

La Liga: nyomott áron szerezheti meg Édersont az Atlético – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
22 órája

„Szégyen és tragédia” – Fabio Capello az olaszok vb-pótselejtezős kudarcáról

Olasz labdarúgás
Tegnap, 9:48

Az olasz sportminiszter lemondásra szólította fel a szövetség elnökét a vb-pótselejtezős kudarc után

Olasz labdarúgás
2026.04.01. 15:38

Visszatér az elküldött edző Nagy Ádámékhoz, a volt szövetségi kapitányt váltja – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.03.23. 17:02

„Az emberek abban a tévhitben vannak, hogy nekünk minden kijár” – Kolarov az Inter firenzei döntetlenje után

Olasz labdarúgás
2026.03.23. 10:38

Az első percben gólt szerzett, de csak ikszelt az Inter Firenzében

Olasz labdarúgás
2026.03.22. 22:43

A Pisa kiütésével tett újabb lépést a BL-indulás felé a Como, sorozatban harmadszor nyert a Lazio

Olasz labdarúgás
2026.03.22. 20:00

Két pontjába került a Juvénak a kihagyott tizenegyes; ötgólos meccset húzott be a Milan

Olasz labdarúgás
2026.03.21. 22:45
Ezek is érdekelhetik