Találatok a NB I címkére

Találatok száma: 20493

NB I: A játékvezetés kontroll nélküli, belterjes világ – Bognár

2021-03-04 10:51:59

A labdarúgó NB I három szerdai meccse után az Újpest FC–Budafok (2–0) találkozó edzői értékeléseivel már jelentkeztünk, most lássuk a Mol Fehérvár–Paksi FC (2–2) és a Mezőkövesd–ZTE (2–0) meccs mestermérlegeit!

mestermérleg Pintér Attila Paksi FC Paks NB I Mol Fehérvár FC

NB I: kétgólos hátrányból egyenlített a Paks Fehérváron

2021-03-03 21:52:27

Paks NB I 24. forduló NB I Mol Fehérvár FC Ivan Petrjak Haraszti Zsolt

Továbbra sem megy odahaza a bajnokságban a Mol Fehérvárnak

2021-03-03 13:24:00

A labdarúgó NB I 24. fordulójának záró mérkőzésén a Mol Fehérvár már két góllal is vezetett a Paks ellen odahaza, de a vége 2–2 lett. A fehérváriak idén még nyeretlenek odahaza a bajnokságban.

onlive! közvetítés Paks NB I 24. forduló NB I Mol Fehérvár FC

NB I: az Újpest a 90. és a 91. percben lőtt góllal verte meg a Budafokot

2021-03-03 18:26:56

Az Újpest a hajrában szerzett gólokkal 2–0-ra legyőzte a Budafokot a Megyeri úton, ezzel a labdarúgó NB I 24. fordulójában kulcsfontosságú sikert aratott a kiesés elkerüléséért folyó csata szempontjából.

Újpest NB I Budafok

Hiába a budafoki Bese bravúrjai, az Újpest nevethetett a végén

NB I: a Mezőkövesd nem lazít, a ZTE-t is legyőzte

2021-03-03 17:10:33

11 bajnoki óta veretlen a Mezőkövesd a bajnokságban, mivel a labdarúgó NB I 24. fordulójában két góllal legyőzte a Zalaegerszeget. Ezzel a Mezőkövesd fellépett az ötödik helyre, a ZTE viszont maradt a 11. helyen.

ZTE NB I Mezőkövesd

Klubrekordot jelentő győzelemmel masírozik a Mezőkövesd

NB I: Nagy hiba lenne azt mondani, hogy jól futballoztunk – Horváth Ferenc

2021-03-03 10:30:43

A labdarúgó NB I 24. fordulójának keddi játéknapján három mérkőzést rendeztek. Az FTC–DVTK (1–0) összecsapás utáni edzői nyilatkozatokról már beszámoltunk, lássuk a Kisvárda–Puskás Akadémia (0–1) és a Budapest Honvéd–MTK Budapest (3–2) mérkőzés mestermérlegét!

mestermérleg Supka Attila Puskás Akadémia PAFC NB I 24. forduló NB I

NB I: a Honvéd kétgólos hátrányból fordított az MTK ellen

2021-03-02 19:16:35

A labdarúgó NB I 24. fordulójának keddi játéknapján a Budapest Honvéd – pályaválasztóként – kétgólos hátrányból fordítva 3–2-re legyőzte az MTK-t az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.

NB I 24. forduló NB I MTK Budapest MTK Honvéd Budapest Honvéd

Kétgólos hátrányból fordított az MTK ellen, tovább menekül a Honvéd

2021-03-02 13:41:33

NB I: egygólos meccsen nyert a Puskás Akadémia Kisvárdán

2021-03-02 16:06:21

A Puskás Akadémia Knezevicnek az első félidő hajrájában lőtt góljával 1–0-ra győzött Kisvárdán a labdarúgó NB I 24. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Várda Puskás Akadémia PAFC NB I Kisvárda 24. forduló

Knezevic köténygóljával tudott nyerni a Puskás Kisvárdán

A Puskás Akadémia Knezevicnek az első félidő hajrájában lőtt góljával 1–0-ra győzött Kisvárdán a labdarúgó NB I 24. fordulójának nyitó mérkőzésén. Az elején elég passzív volt a szabolcsi csapat, és ez megbosszulta magát. Sorozatban harmadszor maradt gólképtelen a Várda, zsinórban negyedszer nyert idegenben a PAFC.

Várda Puskás Akadémia PAFC NB I Kisvárda Josip Knezevic

NB I: Zubkov a Fradi 4. duplázója – nyolc fradista is három gólnál

2021-03-02 11:37:54

A labdarúgó NB I 24. fordulója előtt még visszapillantunk a 23. kör „legjeire” – fókuszban az FTC negyedik duplázója, Olekszandr Zubkov, a Paksi FC megszakadó hazai, győzelmi sorozata és az NB I-ben a Kisvárda ellen debütáló budafoki kapus, Bese Balázs.

Paks Olekszandr Zubkov NBI-es legek NB I MTK Ferencváros

NB I: mumusával játszik a Fehérvár, gólkirályok szemtől szemben

2021-03-02 09:42:20

Újabb hétközi fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I. A 24. körben többek között kiderül, hogy a Diósgyőrnek sikerül-e megismételnie januári bravúrját a Groupama Arénában a listavezető Ferencváros ellen, megtörik-e a Mezőkövesd tízmeccses veretlenségi sorozata, illetve, hogy továbbra is mumusa marad-e a Paks a Fehérvárnak. Üde színfolt lehet, hogy Böde Dánielnek egy másik korábbi gólkirály, Nikolics Nemanja ellen kell védekeznie. Három találkozót rendeznek kedden, hármat szerdán.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I Zete ZTE Videoton

Mol Fehérvár: Örülök, hogy a bajban összefogtunk – Nikolics

2021-03-02 07:41:34

Büszkeségről, boldogságról és bizonyítási vágyról is beszélt a 35-szörös válogatott Nikolics Nemanja, aki a századik bajnoki gólját lőtte a fehérvári klub mezében.

Nikolics Nemanja NB I Mol Fehérvár FC

Újpest: többször megbüntették Belgiumban az új szélsőt

2021-03-01 21:11:58

Amint arról beszámoltunk, az Újpest a hivatalos honlapján jelentette be, hogy ingyen szerződtette a kétszeres belga válogatott szélsőt, Yassine El Ghanassyt, akinek 2019 októbere óta nem volt csapata. A 30 éves játékos három éve még azzal került be a hírekbe, hogy változatos közlekedési szabálysértések egész soráért többször is börtönbüntetést kapott, arról azonban, hogy ezeket végül le kellett-e töltenie, vagy sem, már nem számolt be a nemzetközi sajtó.

Újpest nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Yassine El Ghanassy NB I

Újpest: belga válogatott szélsőt szerződtettek – hivatalos

2021-03-01 18:09:43

A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest a hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette Yassine El Ghanassyt. A kétszeres belga válogatott szélső szabadon igazolható játékosként érkezett a lilákhoz, mivel 2019 októbere óta nem volt csapata.

Újpest nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Yassine El Ghanassy NB I Georges Leekens

NB I: Sigér „elveszítette a fejét” az MTK ellen – képgaléria

2021-03-01 08:40:53

Íme, a Nemzeti Sport fotósainak legjobb fényképei a labdarúgó NB I 23. fordulójából!

képgaléria NB I 23. forduló NB I

NB I: Hat mérkőzésből ötöt megnyertünk – Oenning

2021-03-01 08:15:09

A labdarúgó NB I-ben vasárnap két mérkőzést rendeztek, lássuk a Paks–Újpest (1–3) és a ZTE–Mol Fehérvár (0–2) mérkőzések mestermérlegeit!

Szalai Tamás NB I Michael Oenning Boér Gábor Bognár György

MTK: „Nem akarom elmondani, mi alapján választottam” – Varga az FTC elleni 11-eséről

2021-03-01 08:13:22

A Ferencváros ellen gólig és gólpasszig jutó MTK-támadó, Varga Roland elismeri, az első félidőben korábbi csapata eldönthette volna a meccset.