Fehérvár: a brazil támadó a szerb élvonalban folytatja – hivatalos

Igaznak bizonyultak a Nemzeti Sport értesülései, a labdarúgó NB I-ben szereplő Mol Fehérvár kölcsönadta Evandrót az újvidéki FK Proleternek.

magyar átigazolás labdarúgó NB I NB I Mol Fehérvár FC Evandro

NB I: az Újpest fellebbez a hárommeccses eltiltás ellen

2021-09-15 14:29:09

A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest FC a hivatalos honlapján közölte, felülvizsgálati kérelmet nyújt be az MLSZ-hez Branko Pauljevics három mérkőzésre szóló eltiltása miatt.

Újpest NB I MLSZ Branko Pauljevics

NB I: szurkolói rendzavarások miatt pénzbüntetés az FTC-nek

2021-09-15 06:54:35

A legutóbbi fordulóban kiállított Branko Pauljevics (Újpest) három, Botka Endre (FTC) egy soron következő bajnoki mérkőzésre szóló eltiltásban részesült, míg a Ferencváros szurkolói rendzavarások miatt pénzbüntetést kapott – derült ki a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságának közleményéből.

MLSZ fegyelmi határozatok NB I Ferencváros FTC

Őrült hajrá és döntetlen az Újpest–Zalaegerszeg bajnokin

2021-09-13 19:05:15

Az Újpest mozgalmas, érdekes hajrá után 2–2-t játszott a Zalaegerszeggel a labdarúgó NB I 6. fordulójának záró mérkőzésén.

Újpest onlive! közvetítés Zalaegerszeg ZTE NB I 6. forduló

FTC: Végre tényleg számítanak rám – Vécsei Bálint

2021-09-13 11:22:15

Az elmúlt másfél évben most először érzi úgy Vécsei Bálint, a Fradi játékosa, hogy a szakmai stáb szerepet szán neki.

Vécsei Bálint NB I Fradi Ferencváros FTC

NB I: Nem tudtuk megvalósítani, amit elterveztünk – Hornyák

2021-09-12 20:36:45

Hornyák Zsolt szerint nem tudták megvalósítani, amit elterveztek, de ebben a Kisvárdának is nagy érdeme volt, míg Joao Janeiro büszke a játékosaira.

magyar foci Puskás Akadémia NB I Kisvárda Joao Janeiro Hornyák Zsolt

NB I: hazai pályán veszített a Puskás Akadémia a Kisvárda ellen

2021-09-12 19:33:03

Tartja remek formáját a Kisvárda a labdarúgó NB I-ben, hiszen a 6. fordulóban ismét nyert, ezúttal Felcsúton, a Puskás Akadémia ellen. A találkozón a masszívan védekező vendégek Claudiu Bumba kapásgóljával szerezték meg a három pontot, és megerősítették helyüket a tabella élén.

labdarúgó NB I Puskás Akadémia NB I Kisvárda

Tovább masírozik a Kisvárda, idegenben győzte le a Puskás Akadémiát

2021-09-12 13:12:49

élő közvetítés labdarúgó NB I Puskás Akadémia NB I Kisvárda

NB I: Többet tettünk a győzelem érdekében – Pintér Attila

2021-09-12 10:35:17

A labdarúgó NB I 6. fordulójának szombati meccsei után a Budapest Honvéd–Ferencvárosi TC (0–1) találkozó mestermérlegével már jelentkeztünk, most lássuk a többi szakember mérkőzés utáni értékelését is!

Szabics Imre Pintér Attila Paks NB I Mol Fehérvár FC Mezőkövesd

A 94. percben egyenlített a Mezőkövesd a Mol Fehérvár ellen

2021-09-11 13:15:31

A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Mezőkövesd odahaza 2–2-es döntetlent játszott a Mol Fehérvár FC ellen, az utolsó pillanatokban kiegyenlítve.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Nikolics Nemanja Nagy Dániel NB I 6. forduló

NB I: ötgólos meccsen nyert a Paks az MTK ellen

2021-09-11 19:41:23

Könnyen és gyorsan megszerezte a vezetést a Paks az MTK ellen az NB I 6. fordulójában, és három gólig meg se álltak a tolnaiak, de egy elvett gól után előbb 11-esből szépítettek a fővárosiak, majd Bojan Miovszki góljával tovább faragtak a hátrányukon – egyenlíteni viszont nem tudtak: 3–2.

labdarúgó NB I Paks NB I MTK Budapest MTK

Gólzáporos meccsen nyert a Paks az MTK ellen

onlive! labdarúgó NB I Paks NB I MTK Budapest MTK

Az FTC 70 percnyi emberhátránya ellenére is nyert Kispesten

A Budapest Honvéd annak ellenére 1–0-s vereséget szenvedett hazai pályán a Ferencvárostól a labdarúgó NB I 6. fordulójában, hogy a zöld-fehérek Botka Endre kiállítása miatt a 23. perctől kezdve emberhátrányban futballoztak.

onlive! labdarúgó NB I NB I Honvéd Fradi Ferencváros

NB I: Csertői szerint az első félidőben jobbak voltak a Lokinál

2021-09-11 12:22:38

A válogatott szünet után, pénteken a DVSC–Gyirmót (5–0) mérkőzéssel rajtolt a labdarúgó OTP Bank Liga 6. fordulója. Lássuk, hogyan értékelték a meccset a vezetőedzők!

NB I Gyirmót Debrecen DVSC Csertői Aurél

NB I: a Debrecen kiütötte a Gyirmótot a forduló nyitányán

2021-09-10 20:52:22

A labdarúgó NB I 6. fordulójának nyitó mérkőzésén a Debreceni VSC gól nélküli első félidő után 5–0-ra kiütötte a Gyirmót FC Győrt az újoncok összecsapásán.

NB I Loki Labdarúgó NB I Gyirmót Debrecen DVSC

Gálázott a Loki, szünet után ötöt rúgott a Gyirmótnak

2021-09-10 17:15:03

élő közvetítés NB I Labdarúgó NB I Gyirmót Debrecen DVSC

NB I: szerződést bontott Hegedüs Lajos és a Paks

2021-09-10 14:59:03

Hegedüs Lajos augusztus 31-én bontott szerződést a labdarúgó NB I-ben szereplő Pakssal, így szabadon igazolható játékosként bármelyik csapat szerződtetheti. A Nemzeti Sport megkeresésére a 33 éves kapus elmondta, a célja továbbra is az első osztályban védeni, ám nem zárkózik el semmilyen lehetőségtől sem.

magyar átigazolás labdarúgó NB I játékossors Puskás Akadémia Paks NB I

NB I: nem áprilisi tréfa, Kispesten Rossival nyert a Honvéd legutóbb a Fradi ellen

2021-09-10 09:00:44

Kéthetes szünet után négynapos fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I. A hatodik kör péntek este a két újonc, a Debrecen és a Gyirmót cívisvárosi csatájával indul. Szombat délután a Honvéd először fogadja az új Bozsik Arénában a bajnok Ferencvárost, amely a régi kispesti létesítményben utoljára négy éve, éppen április 1-jén szenvedett vereséget az akkor Marco Rossi által irányított dél-pesti riválistól. A Paks a hozzá hasonlóan hétpontos MTK-t látja vendégül, a mezőny egyetlen veretlen csapata, a Mol Fehérvár Mezőkövesdre látogat, majd vasárnap az éllovas Kisvárda a második helyezett Puskás Akadémia vendége lesz. Hétfő este a sereghajtó Újpest első őszi győzelmére hajt a ZTE ellen.