Találatok a NB I címkére

Találatok száma: 20097

NB I: Zalaegerszeg–Mezőkövesd élőben az NSO-n!

2020-12-05 09:44:46

ZTE–Mezőkövesd találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!

közvetítés Zalaegerszeg ZTE NB I Mezőkövesd 13. forduló

Kihagyott helyzetek, kapufák, nem tudott nyerni a Budafok

2020-12-04 19:45:24

Az Újpest nem kis szerencsével 1–1-re végzett a Budafok a labdarúgó NB I 13. fordulójának nyitó mérkőzésén. A két csapat augusztusban is egy egyet játszott egymással.

Újpest onlive! közvetítés NB I 13. forduló NB I Kovács Dániel

A Diósgyőr Fradi-fóbiáját küzdené le, a Honvédnál Bódog állása is tét

2020-12-03 15:44:37

Tudja-e növelni előnyét a Ferencváros Diósgyőrben, belemenekül-e a győzelembe a krízisben levő Honvéd az MTK ellen? Alighanem ezek a labdarúgó NB I 13. fordulójának legnagyobb kérdései. Ha a kispestiek nem tudnak győzni, akkor az ígéret szerint változások következnek a csapatnál.

ZTE Puskás Akadémia Paks NB I 13. forduló NB I Mol Fehérvár FC

NB I: koronavírusos esetek Kisvárdán, de lesz meccs

2020-12-03 14:10:04

A labdarúgó NB I-ben szereplő Kisvárda a hivatalos honlapján tudatta, hogy Supka Attila vezetőedző mellett további trénerek, valamint játékosok is elkapták a koronavírust.

labdarúgó NB I koronavírus Supka Attila Puskás Akadémia NB I Kisvárda

NB I: az MTK 2025 nyaráig hosszabbított fiatal tehetségével

2020-12-02 17:16:43

A labdarúgó NB I-ben szereplő MTK Budapest a hivatalos honlapján jelentette be, hogy 2025 nyaráig meghosszabbítja a 22 éves Nagy Zsombor szerződését.

szerződéshosszabbítás Nagy Zsombor NB I MTK

Honvéd: „Bódog tudja, az MTK ellen csak a győzelem elfogadható”

2020-12-02 13:43:18

„Eljött a tettek ideje” – véli Kun Gábor, a labdarúgó NB I-ben az utolsó, 12. helyen álló Budapest Honvéd ügyvezető igazgatója, aki a klub hivatalos honlapjának azt mondta, Bódog Tamás vezetőedzőnek győzelemre kell vezetnie a csapatot az MTK elleni találkozón.

NB I Kun Gábor Honvéd Bódog Tamás Budapest Honvéd

Budapest Honvéd: még él a bizalom Bódog Tamás iránt

2020-12-02 07:25:28

Noha a labdarúgó NB I utolsó helyén áll a Budapest Honvéd, nincs edzőváltás, az MTK Budapest elleni mérkőzésen is Bódog Tamás ülhet a kispadon.

NB I Honvéd Bódog Tamás Budapest Honvéd Bp. Honvéd

NB I: később kezdődik az Újpest budafoki meccse pénteken

2020-12-01 16:35:34

A Magyar Labdarúgó-szövetség Versenybizottsága keddi ülésén úgy döntött, hogy a december 4-én, péntek este 20.00 órakor kezdődő Budafok–Újpest mérkőzés időpontját negyedórával későbbre tolja el a találkozót közvetítő M4Sport tv-csatorna kérésére.

Újpest NB I Budafok

BL: Harcosként, barátként tekintek a csapattársaimra – Laidouni

2020-12-01 09:18:41

Aissa Laidouni, a Ferencváros labdarúgója nagy vagány a pályán, és ha valamelyik csapattársa szorult helyzetben van, mindent megtesz azért, hogy valahogy segítsen.

NB I Fradi Ferencváros FTC Bajnokok Ligája BL

FTC: Híres Premier League-edzők helyett választották Rebrovot – Varga Sándor

2020-12-01 08:26:03

Varga Sándor, a kárpátaljai játékosügynök és a Ferencváros kapcsolata nem először mutatkozik gyümölcsözőnek.

Varga Sándor Szerhij Rebrov NB I Fradi Ferencváros FTC

Ferencváros: két fiatallal is profi szerződést kötöttek

2020-11-30 16:12:18

A Ferencváros labdarúgócsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy két fiataljával, a 16 éves Mergl Szabolcs Tamással és a 17 éves Gera Zalánnal is profi szerződést kötött.

NB I Mergl Szabolcs Tamás Gera Zalán Fradi Ferencváros FTC

NB I: agyrázkódást szenvedett a Diósgyőr játékosa

2020-11-30 12:59:48

Agyrázkódást szenvedett Dejan Karan, a labdarúgó NB I-es Diósgyőr játékosa – olvasható a klub hivatalos honlapján.

sérülés labdarúgó NB I Szerhij Sesztakov NB I Mezőkövesd Diósgyőr

NB I: Pintér szerint a bátorság volt a mezőkövesdi siker kulcsa

2020-11-30 09:33:48

A Mezőkövesd hétmeccses nyeretlenségi sorozatot lezárva 2–1-re legyőzte a Diósgyőrt a labdarúgó NB I 12. fordulójában vasárnap este. A találkozó után a két csapat vezetőedzője értékelte a mérkőzést.

edzői nyilatkozatok Pintér Attila NB I Mezőkövesd Feczkó Tamás DVTK

NB I: egy góllal győzött a PAFC a Honvéd otthonában

2020-11-29 20:09:48

Eseménytelen első félidőt követően a folytatás akciódúsabb volt a Bp. Honvéd és a Puskás Akadémia meccsén az NB I 12. fordulójában, de a mindent eldöntő találat a lefújás előtt 5 másodperccel született (0–1).

Puskás Akadémia PAFC NB I 12. forduló NB I Honvéd Budapest Honvéd

Drámai befejezéssel nyert a PAFC a Honvéd ellen

2020-11-29 18:23:40

Két hónap után a DVTK legyőzésével nyert ismét a Mezőkövesd

2020-11-29 13:11:05

A Mezőkövesd hétmeccses nyeretlenségi sorozatot lezárva 2–1-re legyőzte a Diósgyőrt a labdarúgó NB I 12. fordulójában.

közvetítés NB I Mezőkövesd Zsóry Mezőkövesd Diósgyőr DVTK

Videó: a gólvonalon ült az MTK védője – ezért nem ment be Isael labdája

2020-11-29 10:39:31

A Ferencváros labdarúgócsapata szombaton 2–0-ra nyerte az MTK elleni örökrangadót, de lehetett volna nagyobb is a különbség: a 49. percben, még 1–0-nál a zöld-fehérek brazil támadója Isael kétszer is próbálkozhatott, előbb a kapufáról pattant ki a labda, majd a gólvonalon ülő Tiago Ferreirában akadt el. Tekintse meg a jelenetet az M4 Sport videójában!

videó Tiago Ferreira NB I MTK Isael Ferencváros

Videó: elvállalta kapásból, kirúgta a stadionból a labdát a Kisvárda játékosa

2020-11-29 10:08:44

Mint arról korábban beszámoltunk, a labdarúgó NB I 12. fordulójában gól nélküli döntetlent játszott a Budafok a Kisvárda otthonában. A mérkőzésen Sztavrosz Cukalasz, a hazaiak görög középpályása kapásból eresztett meg egy lövést a tizenhatos környékéről, a labda pedig a stadionon kívül ért földet.

labdarúgó NB I Sztavrosz Cukalasz NB I Kisvárda Budafok

NB I: A Ferencváros ellen sem akartunk visszaállni – Boris

2020-11-29 06:23:58

Mint ismert, a labdarúgó NB I 12. fordulójában a listavezető Ferencváros hazai pályán 2–0-ra legyőzte az MTK-t, így megnyerte a 217. örökrangadót. A mérkőzés után Szerhij Rebrov nem érezte jól magát, ezért segítője, Máté Csaba nyilatkozott, és természetesen Michael Boris, az MTK vezetőedzője is értékelte a látottakat.

örökrangadó Szerhij Rebrov NB I 12. forduló NB I Máté Csaba Michael Boris

NB I: a Ferencváros nyerte meg a 217. örökrangadót

2020-11-28 21:16:42

A labdarúgó NB I 12. fordulójának szombati játéknapján a címvédő és listavezető Ferencváros hazai pályán 2–0-ra legyőzte az MTK-t, így megnyerte a 217. örökrangadót.