Találatok a Bahreini Nagydíj címkére

Találatok száma: 332

F1: újabb közel-keleti helyszín rendezne futamot már az idén

2021-07-24 12:18:24

A koronavírus-járvány miatt továbbra sem biztos, hogy sikerül a tervek szerint lebonyolítani a Formula–1-es idényt, és mivel több őszi verseny körül is nagy a bizonytalanság, jelentősen átalakulhat a versenynaptár a szezon második felében. Legújabb póthelyszínként Katar jelentkezett be, de az is előfordulhat, hogy a mezőny még az idén visszatér Bahreinbe – számolt be róla az Auto Motor und Sport.

Szaúd-arábiai Nagydíj Katar F1 Bahreini Nagydíj

F1: Marko szerint Hamilton egy dologban erősebb Verstappennél

2021-04-08 15:52:22

A Formula–1-es Red Bull tanácsadója, Helmut Marko úgy érzi, az idénynyitó Bahreini Nagydíj megmutatta, hogy Lewis Hamilton miben erősebb Max Verstappennél.

Red Bull Helmut Marko Formula–1 F1 Bahreini Nagydíj

F1: Bele fogok őszülni ebbe az idénybe – Hamilton

2021-04-03 14:09:56

A Formula–1-es Mercedes brit versenyzője, Lewis Hamilton nagyon izgatott a bajnoki címért várható csata miatt, de tart attól, hogy a Red Bull sokkal jobban is elléphet a küzdelemben.

Mercedes Lewis Hamilton Formula–1 F1 Bahreini Nagydíj

F1: Miért változtattak a szabályon? – a pilóták következetességet várnak

2021-04-02 11:28:11

Több jelenlegi Formula–1-es versenyző megosztotta a véleményét a múlt hétvégi Bahreini Nagydíj sokat vitatott négyes kanyarjáról, mely sorsdöntőnek bizonyult a győzelemért küzdő Lewis Hamilton és Max Verstappen párharcában.

Formula–1 Ferrari F1 Daniel Ricciardo Charles Leclerc Carlos Sainz Jr.

F1: Kevesek voltunk ahhoz, hogy legyőzzük a kiemelkedő Hamiltont – Marko

2021-04-01 11:45:57

A Formula–1-es Red Bull tanácsadója, Helmut Marko úgy érzi, hiába volt a Red Bull-é a legjobb csomag Bahreinben, nem ők végezték a legjobb csapatmunkát.

Red Bull Max Verstappen Lewis Hamilton Helmut Marko Formula–1 F1

F1: a Mercedesnél félnek, hogy nem lesznek elég gyorsak Imolában és Portimaóban

2021-03-31 12:02:00

A Formula–1-es Mercedes vezető versenymérnökének, Andrew Shovlinnak vannak kétségei afelől, hogy csapata fel tudja-e venni a harcot a Red Bull-lal a soron következő két nagydíjon.

Mercedes Formula–1 Bahreini Nagydíj Andrew Shovlin Lewis Hamilton F1

F1: Minden területen lemaradásban vagyunk – Binotto

2021-03-31 10:20:37

A Formula–1-es Ferrari csapatfőnöke, Mattia Binotto úgy érzi, valamennyi területen tudnak még fejlődni, de pozitívum, hogy csökkent a lemaradásuk, és sikerült jó irányba elindulniuk az SF21-essel.

Mattia Binotto Formula–1 Ferrari F1 Bahreini Nagydíj

F1: „Hamilton jelenti a különbséget egy kissé gyengébb autóban is”

2021-03-30 11:18:24

A korábbi Formula–1-es versenyző, Christijan Albers úgy érzi, Lewis Hamilton az idénynyitó Bahreini Nagydíjon bizonyította, hogy nincs szüksége a leggyorsabb autóra ahhoz, hogy nyerjen.

Ralf Schumacher Lewis Hamilton Formula–1 F1 Christijan Albers Bahreini Nagydíj

F1: Vettel beismerte hibáját, bocsánatot kért – videó

2021-03-29 22:20:28

Az Aston Martin versenyzője, Sebastian Vettel elismerte, hogy ő hibázott a Bahreini Nagydíj során, amikor Esteban Oconnal összeütközött.

videó Sebastian Vettel Formula–1 Esteban Ocon Bahreini Nagydíj Bahrein

F1: Érzelmes pillanat volt megelőzni Alonsót – Cunoda

2021-03-30 10:02:22

A Formula–1-es AlphaTauri japán versenyzője, Cunoda Juki már az első versenyén letette a névjegyét, s szép előzésekkel hívta fel magára a figyelmet. Az újonc a pontszerzéshez vezető útján többek között Fernando Alonso ellen is bemutatott egy manővert, ami elmondása szerint kissé érzelmes pillanat volt számára.

Ross Brawn Formula–1 F1 Cunoda Juki Bahreini Nagydíj AlphaTauri

F1: a Hamilton, Verstappen, Bottas dobogós triónál nincs sikeresebb

2021-03-29 17:15:28

A Mercedes brit versenyzője, Lewis Hamilton Michael Schumacher egyik rekordját beállította, míg egy másikat megdöntött az idénynyitó Bahreini Nagydíjon aratott győzelmével. A brit mögött Max Verstappen és Valtteri Bottas szelte át a célvonalat, a brit, holland, finn trió ezzel holtversenyben a legsikeresebb dobogós hármassá vált a Formula–1 történetében.

Valtteri Bottas Red Bull Mick Schumacher Mercedes Max Verstappen Lewis Hamilton

F1: Räikkönen legenda, Mazepin még mindig ősellenség – F1-legek

2021-03-29 13:22:08

Izgalmakból és emlékezetes pillanatokból kicsit sem volt hiány a Formula–1 2021-es idényének nyitányán. Már a Bahreini GP szabadedzésein is akadt néhány viccesebb jelenet, a vasárnapi futam azonban egy komolyabb eset miatt maradhat beszédtéma még egy darabig. Jöjjenek az első F1-legek 2021-ből!

Kimi Räikkönen F1-legek F1 Bahreini Nagydíj

F1: egy szendvics csomagolópapírja okozta Alonso vesztét

2021-03-29 14:18:49

A Formula–1-es Alpine spanyol versenyzője, Fernando Alonso egészen jó rajtot vett Bahreinben a kétéves kihagyása után, azonban a versenye a bokszban ért véget. Mint utóbb kiderült, egy szendvicses csomagolópapír okozta a kétszeres világbajnok vesztét.

Marcin Budkowski Fernando Alonso F1 Bahreini Nagydíj Alpine

F1: Gyorsabb autóra van szükségünk – Mercedes

2021-03-29 13:37:13

A Formula–1-es Mercedes vezető versenymérnöke, Andrew Shovlin úgy érzi, csapata az idei évben már nem támaszkodhat semmilyen korábbi erősségére a Red Bull-lal szembeni küzdelem során.

Mercedes Formula–1 F1 Bahreini Nagydíj Andrew Shovlin

F1: Az olyan kihívásokat, mint a kék zászlók, jól vettem – Schumacher

2021-03-29 12:31:15

A Formula–1-es Haas német újonca, Mick Schumacher összességében elégedett volt a debütálásával, ugyanakkor sajnálja, hogy csak egyszer tapasztalhatta meg, milyen, ha igazán közelről követhet egy másik autót.

Mick Schumacher Haas Formula–1 F1 Bahreini Nagydíj

F1: Hamiltonnak lehetett, Verstappennek nem – a versenyigazgató indokolt

2021-03-29 10:44:32

A Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) megcáfolta a Mercedes és a Red Bull azon állítását, mely szerint a Bahreini Nagydíj versenye közben változtak meg a pályahatárokat érintő szabályok a négyes kanyarnál.

Toto Wolff Michael Masi Formula–1 F1 Christian Horner Bahreini Nagydíj

F1: A Ferrari végre mindkét versenyzőjére számíthat – Binotto

2021-03-29 09:52:37

A Formula–1-es Ferrari csapatfőnöke, Mattia Binotto értékelte az idénynyitó Bahreini Nagydíjat, és kijelentette végre két versenyképes versenyzőre is számíthat, amivel némileg odaszúrt a maranellóiaktól tavaly elküldött Sebastian Vettelnek is.

Mattia Binotto Formula–1 Ferrari F1 Charles Leclerc Bahreini Nagydíj

F1: Verstappen a büntetést választotta volna Hamilton elengedése helyett

2021-03-28 19:34:22

A Mercedes brit versenyzője, Lewis Hamilton nagy csatában aratott győzelmet a Formula–1-es idénynyitó Bahreini Nagydíj versenyén. A címvédő természetesen örült a sikernek, és kitért arra is, miért lehetett félreértés a később a futam  kimenetelének szempontjából sorsdöntőnek bizonyuló 4-es kanyar körül. Erről a második helyen befutó Max Verstappen is szót ejtett, és azt mondta, inkább a büntetést választotta volna riválisa elengedése helyett.

verseny Valtteri Bottas Sergio Pérez Red Bull Mercedes Lewis Hamilton

F1: Hamilton nyerte meg az idénynyitót Verstappen előtt

2021-03-28 18:41:53

A 2021-es Formula–1-es világbajnokság idénynyitó versenyét Bahreinben rendezték, s az 56 körös futam a Mercedes világbajnoki címvédője, Lewis Hamilton győzelmét hozta, a második helyen a Red Bull élről induló hollandja, Max Verstappen zárt, míg a dobogó harmadik fokára előbbi csapattársa, a finn Valtteri Bottas állhatott fel.

Max Verstappen Lewis Hamilton F1 Bahreini Nagydíj

Hamilton óriási csatában nyert Verstappen előtt a bahreini idénynyitón

2021-03-28 15:16:21

A 2021-es Formula–1-es világbajnokság idénynyitó versenyét Bahreinben rendezték, s a futam a Mercedes világbajnoki címvédője, Lewis Hamilton győzelmét hozta, a második helyen a Red Bull élről induló hollandja, Max Verstappen zárt, míg a dobogó harmadik fokára előbbi csapattársa, a finn Valtteri Bottas állhatott fel.