RB Leipzig: hetekig nem számíthat Dani Olmóra a vezetőedző

Cs. B.Cs. B.
2021.09.24. 14:32
null
Dani Olmo (jobbra) hetekre kidőlt (Fotó: AFP)
Címkék
Sérülés miatt több hétig nélkülöznie kell a spanyol válogatott Dani Olmót a német labdarúgó-bajnokságban szereplő RB Leipzignek – közölte az MTI.

 

Az előző idényben Bundesliga-második klub pénteken jelentette be, hogy combizomszakadás miatt nem számíthat a támadó középpályás játékára. Jesse Marsch vezetőedző azt mondta, legkorábban két-három hét múlva vizsgálhatják meg annak a lehetőségét, hogy Olmo játékra alkalmas-e.

A magyar válogatott Gulácsi Pétert, Willi Orbánt és Szoboszlai Dominiket is foglalkoztató lipcsei együttes nem kezdte jól az idényt, öt mérkőzésen csupán négy pontot szerzett, a Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában pedig 6–3-ra kikapott az angol bajnoki címvédő Manchester City vendégeként.

Gulácsiék legközelebb szombaton lépnek pályára, a Dárdai Pál irányította Hertha BSC-t fogadják a Bundesligában, majd a BL-csoportkör második fordulójában a Club Brugge utazik hozzájuk, aztán a Novothny Somát is a soraiban tudó újonc Bochum vendégeskedik Lipcsében.

„Nincs pánik a csapatnál, de ez a hét fontos lesz nekünk, hiszen lépésről lépésre kell haladnunk, hogy jöjjenek az eredmények. Így aztán most száz százalékban a Hertha elleni meccsre koncentrálunk" – mondta Jesse Marsch.

(MTI)

Legfrissebb hírek

BL-klasszikus lett belőle! 5–4-es PSG-siker a Bayern ellen az elődöntő első meccsén

Bajnokok Ligája
2 perce

Asztalitenisz: egy sima és egy játék nélküli győzelem a csapat-vb nyitó napján

Egyéb egyéni
19 perce

Imre Bence nélkül kapott ki a Kiel; Sipos Adriánék magabiztos előnyt szereztek a férfi kézilabda El-ben

Kézilabda
36 perce

Újabb magyar vereség a curling vegyes páros vb-n

Téli sportok
1 órája

Lehmann Csongor szerint a remek idénykezdés után több dobogós hely is reális lehet

Egyéb egyéni
1 órája

Közel került a bronzéremhez a Kazincbarcika a férfi röplabda Extraligában

Röplabda
2 órája

Vívás: ötödik a férfi párbajtőrcsapat az U23-as Eb-n

Utánpótlássport
2 órája

Hollósy László: Gyémántokat találtunk

Röplabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik