Bundesliga: Augsburgban sem lett meg a Bielefeld első sikere

K. T. I.K. T. I.
2021.10.17. 19:26
Recee Oxford gólja kevés volt az Augsburg győzelméhez (Fotó: AFP)
A nyolcadik forduló után is nyeretlen maradt az Arminia Bielefeld a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 2021–2022-es kiírásában. Az újonc ezúttal a szintén a kiesőzónában tanyázó Augsburg otthonába látogatott – a mérkőzés 1–1-es döntetlennel zárult.

A házigazda Recee Oxford góljával szerzett vezetést az első félidőben – Jacob Laursen a 77. percben egyenlített.

Az Augsburg a hajrában kétszer is bevette a vendégkaput, ám előbb Jan Morávek, majd Noah-Joel Sarenren-Bazee találatát sem találta érvényesnek a VAR, mindkét esetben les miatt nem ért a gól.

A Bielefeld ebben az idényben már ötödször játszott döntetlent, győzelme azonban még nincs...

A 16. helyen tanyázó Augsburg három meccses nyeretlenségi sorozatnál jár ismét.

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
Augsburg–Arminia Bielefeld
1–1 (Oxford 19., ill. J. Laursen 77.)
KORÁBBAN
Bayer Leverkusen–Bayern München 1–5
(Schick 55., ill. Lewandowski 4., 30., Müller 34., Gnabry 35., 37.)
SZOMBATON JÁTSZOTTÁK
Borussia Mönchengladbach–VfB Stuttgart 1–1 (J. Hofmann 43., ill. Mavropanosz 15.)
Borussia Dortmund–Mainz 3–1 (Reus 3., Haaland 54. – 11-esből, 90+4. ill. Burkardt 87.)

Eintracht Frankfurt–Hertha BSC 1–2 (Pacienca 77. – 11-esből, ill. M. Richter 7., Ekkelenkamp 63.)

Freiburg–RB Leipzig 1–1 (Dzsong Vu Jong 64., ill. Forsberg 32. – 11-esből)Greuther Fürth–Bochum 0–1 (Losilla 80.)
Union Berlin–Wolfsburg 2–0 (Awoniyi 49., S. Becker 83.)
PÉNTEKEN JÁTSZOTTÁK

Hoffenheim–1. FC Köln 5–0 (Bebou 31., 49., Baumgartner 51., Geiger 74., Posch 87.)