Bayern München: Van Gaal elégedetlen volt Ribéry játékával

Vágólapra másolva!
2010.11.19. 18:31
Louis van Gaal, a Bayern München vezetőedzője elégedetlen volt Franck Ribéry szerdai felkészülési mérkőzésen nyújtott teljesítményével.

„Nem voltam elégedett Ribéryvel, és ezt meg is mondtam neki. Nem tette oda magát eléggé" – kritizálta Van Gaal a francia középpályást, aki mindkét gólból kivette a részét a Bayern München szerdai, Unterhaching elleni felkészülési mérkőzésén (2–1).

A holland szakember nem csupán Ribéry, hanem több, sérülésből nemrég visszatérő játékosa (például Breno és Diego Contento) teljesítményt sem találta kielégítőnek. „Nem magam miatt, hanem az ő érdekükben szerveztem ezt a felkészülési mérkőzést. Ehhez képest senki sem tette oda magát, de Ribéry a legkevésbé" – dohogott Van Gaal.

Ribéry ezzel szemben kijelentette: képesnek érzi magát arra, hogy a hétvégén már 90 percet töltsön a pályán.

Legfrissebb hírek

Bayern: megműtütték Pavlovic szemgödrét, több hetes kihagyás vár rá

Német labdarúgás
7 órája

Gyász: elhunyt a Bayern kapusának a fia

Német labdarúgás
Tegnap, 21:39

A spanyol harmadosztályba igazolhat Mario Balotelli – csütörtöki transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.31. 21:30

Bayern München: Musiala az év végén térhet vissza

Német labdarúgás
2025.07.31. 17:31

Újabb világbajnok labdarúgó távozott Madridból – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.07.31. 10:05

Kl-selejtező: a fájó vereség után is optimisták a kassaiak, jön a visszavágó!

Európa-konferencialiga
2025.07.31. 08:33

A Chelsea az Ajaxszal, Alexander Isak a Liverpoollal egyezett meg – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.30. 23:15

A Leverkusen kulcsemberével erősített a Premier League újonca – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.30. 11:50
Ezek is érdekelhetik