D. Á. 2020.09.23 00:11 Frissítve: 2020.09.23 23:50

Szerdai sportműsor: Molde–Ferencváros; Kielce–Szeged

Szerda este újabb fontos mérkőzés vár a Ferencvárosra a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezőben. A zöld-fehérek a Molde ellen küzdenek meg idegenben, a találkozót élőben követhetik az NSO-n. Az angol Ligakupában a legjobb 16 közé jutás a tét, a televízióban láthatjuk a Chelsea-t, az Evertont és az Arsenalt. Lesz még kézilabda, kosárlabda és baseball is.

 

SZEPTEMBER 23., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, PLAYOFF (4. FORDULÓ)
ELSŐ MÉRKŐZÉS
BAJNOKI ÁG

21.00: Molde FK (norvég)–FERENCVÁROS (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Olympiakosz Pireusz (görög)–Omonia Nicosia (ciprusi) (Tv: Spíler2)
NEM BAJNOKI ÁG
21.00:
KAA Gent (belga)–Dinamo Kijev (ukrán) (Tv: Spíler1)

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
NEM BAJNOKI ÁG
18.00:
Apollon Limassol (ciprusi)–Lech Poznan (lengyel)

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
A 9. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS

14.00:
Paksi FC II– Szegedi VSE
A 7. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS

16.00: Dabas-Gyón–Honvéd II
NYUGATI CSOPORT
A 8. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
16.00:
THSE-Szabadkikötő–Balatonfüred
A 6. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
18.00: Pápai Perutz–Puskás Akadémia II

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.00:
Fulham–Sheffield Wednesday (II.)
20.00: Millwall (II.)–Burnley
20.00: Preston North End (II.)–Brighton
20.00: Stoke City (II.)–Gillingham FC (III.)
20.45: Chelsea–Barnsley (II.) (Tv: Digi Sport2)
20.45: Fleetwood Town (III.)–Everton (Tv: Digi Sport3)
20.45: Leicester City–Arsenal (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Morecambe (IV.)–Newcastle United

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
San Diego Padres–Los Angeles Angels (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
DÖNTŐ
Csütörtök, 2.00:
Tampa Bay Lightning–Dallas Stars (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Lomza Vive Kielce (lengyel)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45: PSG (francia)–Flensburg (német) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
17.30:
Dunaújvárosi Kohász KA–DVSC Schaeffler
18.00: Érd–MTK Budapest
18.00: Kisvárda Master Good SE–Motherson Mosonmagyaróvári KC
18.30: Siófok KC–Győri Audi ETO KC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Szombathelyi KKA–FTC-Rail Cargo Hungaria – elhalasztva
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Váci NKSE – elhalasztva

KOSÁRLABDA
KRASZNAI-KUPA
19.00:
Zalakerámia ZTE KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00:
Atomerőmű SE–Naturtex-SZTE-Szedeák
NBA, RÁJÁTSZÁS
Csütörtök, 2.30:
Boston Celtics–Miami Heat (Tv: Sport1)

LÓVERSENY
13.45:
Kincsem+ Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, 1. TORNA
16.00:
Fino Kaposvár–KF Erzeni (albán)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ
18.00:
Vasas Óbuda–Dinamo Moszkva (orosz), Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Tv: Digi Sport2)

SZNÚKER
15.30:
European Masters, 2. forduló (Tv: Eurosport1)
20.00: European Masters, 2. forduló (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
ATP-TORNA
10.30–20.30:
Hamburg (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
10.00 és 16.30:
Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
ROLAND GARROS (Párizs)
NŐI EGYES, SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ

10.00: Jani Réka–Viktorija Tomova (bolgár)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ

18.00: Szolnoki Dózsa–Tatabánya
19.00: Metalcom Szentes–Eger
19.30: UVSE Hunguest Hotels–PVSK Mecsek Füszért
20.00: BVSC Zugló–Szegedi VE
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA
A 11. HELYÉRT
20.45:
UVSE-Hunguest Hotels–Pécsi VSK-Mecsek Füszért
A 13. HELYÉRT
16.00:
Kaposvári VK–KSI SE, Kaposvár

2020.10.27 17:57:12

Minden más foci L. PAP ISTVÁN

Azt csinált a labdával és a védőkkel, amit akart, miközben csalt a pályán és a pályán kívül is.

2020.10.26 21:43:23

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Pépét a Lille 2017-ben mindössze tízmillió euróért vette meg az Angers-től, majd két évvel később nyolcvanért adta el az Arsenalnak. Hetvenmillió eurós tiszta haszon…

2020.10.26 12:16:23

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Nem született gól Zentán, Szabó Zoltán együttese ikszelt a Csukaricskivel.