D. Á. 2020.09.23 23:45 Frissítve: 2020.09.24 23:42

Csütörtöki sportműsor: El-selejtező után Szuperkupa-mérkőzés

Csütörtökön nem lesz hiányunk labdarúgásból: 18 órától a Mol Fehérvár–Stade de Reims Európa-liga-selejtezőt nézhetik végig, majd 21 órától a Bayern München–Sevilla európai Szuperkupa-mérkőzésen izgulhatnak a futball szerelmesei. Folytatódik az angol Ligakupa, pályán a Liverpool és a Manchester City. Lesz férfi kézi BL, valamint férfi és női NB I is. Az NFL-ben már a 3. forduló kezdődik péntek hajnalban, az NBA-ban folytatódik a rájátszás.

SZEPTEMBER 24., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPAI SZUPERKUPA
21.00:
Bayern München (német)–Sevilla FC (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
BAJNOKI ÁG
16.00:
Ararat-Armenia (örmény)–NK Celje (szlovén)
17.30:
KuPS (finn)–Suduva (litván)
19.00: Riga FC (lett)–Celtic (skót)
19.00: Djurgarden IF (svéd)–CFR Cluj (Kolozsvár, romániai)
19.00:
Floriana FC (máltai)–FC Flora (észt)
20.00:
FK Sarajevo (bosnyák)–FK Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)
20.00: Sheriff Tiraspol (moldovai)–Dundalk FC (ír)
20.00: KÍ (feröeri)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
20.30:
Legia Warszawa (lengyel)–FC Drita (koszovói)
NEM BAJNOKI ÁG

18.00: MOL FEHÉRVÁR FC–Stade de Reims (francia) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Viktoria Plzen (cseh)–SönderjyskE (dán)
18.30:
FK Rosztov (orosz)–Maccabi Haifa (izraeli)
19.00: Malmö FF (svéd)–NK Lokomotiva Zagreb (horvát)
19.00: NK Mura (szlovén)–PSV (holland)
19.00:
Sporting Charleroi (belga)–FK Partizan (szerb)
19.00:
Rosenborg BK (norvég)–Alanyaspor (török)
19.00:
Besiktas (török)–Rio Ave FC (portugál)
19.00: CSZKA Szófia (bolgár)–B36 Tórshavn (feröeri)
19.30: FCSB (román)–Slovan Liberec (cseh)
19.30:
Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Motherwell FC (skót)
20.00: Granada CF (spanyol)–Lokomotivi Tbiliszi (grúz)
20.00: Shkëndija (északmacedón)–Tottenham Hotspur (angol)
20.00: Standard Liege (belga)–Vojvodina (szerbiai)
20.00: FC Köbenhavn (dán)–Piast Gliwice (lengyel)
20.00: Galatasaray (török)–Hajduk Split (horvát)
20.00: APOEL (ciprusi)–HSK Zrinjski Mostar (bosnyák)
20.15: VfL Wolfsburg (német)–Deszna Csernihiv (ukrán)
20.30: LASK (osztrák)–DAC (Dunaszerdahely, szlovákiai) – élőben az NSO-n!
20.30: FC Basel (svájci)–Anorthoszisz (ciprusi)
20.30:
St. Gallen (svájci)–AEK Athén (görög)
20.30: AC Milan (olasz)–Bodö/Glimt (norvég) (Tv: Sport1)
20.45: HNK Rijeka (horvát)–FK Kolosz Kovalivka (ukrán)
21.00: Sporting CP (portugál)–Aberdeen FC (skót)
21.00: Willem II (holland)–Rangers FC (skót)

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.00:
Bristol City (II)–Aston Villa
20.45: Lincoln CIty (III)–Liverpool (Tv: Digi Sport2)
20.45: Manchester CIty–AFC Bournemouth (II) (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Jacksonville Jaguars–Miami Dolphins (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
WTCR
16.30:
időmérő edzés, Nürburgring (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG, ALAPSZAKASZ
19.00:
Leksand–Djurgarden (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
14.35:
országúti világbajnokság, Imola, női időfutam, 32 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–PPD Zagreb (horvát) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45: Barcelona (spanyol)–Celje (szlovén) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Orosházi FKSE-Linamar
NŐI NB I
18.00:
Boglári Akadémia-SZISE–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
KRASZNAI FERENC EMLÉKTORNA, NŐK
18.30:
Sopron Basket–Uni Győr
NBA, RÁJÁTSZÁS
Péntek, 3.00:
Denver Nuggets–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓVERSENY
13.45:
Kincsem+ Tuti (Tv: Sport2) 

RÖPLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ, ZÁGRÁB
18.00:
Fino Kaposvár–Erzeni Shijak (albán) (Tv: Digi Sport1)
NŐI NB I
19.00, zárt kapuk mögött:
Jászberény–TFSE

SZNÚKER
16.40 és 20.00:
European Masters, 2. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.00:
selejtező (Tv: Eurosport2)
A selejtező programjában: Gálfi Dalma–Martina Di Giuseppe (olasz) 11.30 körül
ATP-TORNA
12.30–20.30:
Hamburg (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
11.00:
Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
16.30:
Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
9.00:
ob, Nemzeti Eduzésközpont

Népszerű cikkek

2020.10.30 23:51:28

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Szabó Zoltán együttese ezúttal kétgólos vereséget szenvedett Belgrádban.

2020.10.31 14:35:25

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Többen is hiányoztak koronavírus miatt az eszékiektől, de az történt a mérkőzésen, amit Bjelica megjósolt.

2020.10.31 11:05:20

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Négy győzelem után vereséget szenvedett a sepsiszentgyörgyi csapat az Academica Clinceni otthonában.

2020.10.27 17:57:12

Minden más foci L. PAP ISTVÁN

Azt csinált a labdával és a védőkkel, amit akart, miközben csalt a pályán és a pályán kívül is.