P. K. 2020.10.10 23:36 Frissítve: 2020.10.11 23:42

Vasárnapi sportműsor: Szerbia–Magyarország, Djokovics–Nadal

Vasárnap tíz csoportban folytatódik a labdarúgó Nemzetek Ligája, a magyar válogatott Szerbiában lép pályára. Teniszben, a Roland Garroson vasárnap rendezik a Novak Djokovics–Rafael Nadal férfi döntőt és a női párosok fináléját is, utóbbiban a Babos, Mladenovic magyar, francia kettős ellenfele a Guarachi, Krawczyk (chilei, amerikai) duó lesz. A Formula–1-ben, Nürbugringben rendezik meg az Eifel Nagydíjat, a női kézilabda Bajnokok Ligájában a dán Esbjerg vendége lesz a Ferencváros.   

 

OKTÓBER 11., VASÁRNAP

NEMZETEK LIGÁJA
3. FORDULÓ
B-LIGA

3. CSOPORT
20.45:
Szerbia–MAGYARORSZÁG, Belgrád (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45: Oroszország–Törökország, Moszkva

A-LIGA
1. CSOPORT
18.00:
Bosznia-Hercegovina–Hollandia, Zenica
20.45: Lengyelország–Olaszország, Gdansk (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
2. CSOPORT
18.00:
Anglia–Belgium, London (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: Izland–Dánia, Reykjavík
3. CSOPORT
18.00:
Horvátország–Svédország, Zágráb
20.45: Franciaország–Portugália, Saint-Denis (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-LIGA
1. CSOPORT
18.00:
Norvégia–Románia, Oslo
20.45: Észak-Írország–Ausztria, Belfast
2. CSOPORT
20.45:
Izrael–Csehország, Haifa
20.45: Skócia–Szlovákia, Glasgow
4. CSOPORT
15.00:
Írország–Wales, Dublin
18.00: Finnország–Bulgária, Helsinki
C-LIGA
2- CSOPORT
18.00:
Észtország–Észak-Macedónia, Tallinn
18.00: Örményország–Grúzia, Jereván
3. CSOPORT
20.45:
Koszovó–Szlovénia, Prishtina
20.45: Görögország–Moldova, Athén
4. CSOPORT
15.00:
Kazahsztán–Albánia, Almati
18.00: Litvánia–Fehéroroszország, Vilnius

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ

5. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Carolina Panthers
19.00: Baltimore Ravens–Cincinnati Bengals (Tv: Arena4)
19.00:
Houston Texans–Jacksonville Jaguars
19.00: Kansas City Chiefs–Las Vegas Raiders
19.00: New England Patriots–Denver Broncos – elhalasztva, új időpont: hétfő, 23.00
19.00: New York Jets–Arizona Cardinals
19.00: Pittsburgh Steelers–Philadelphia Eagles
19.00: Tennessee Titans–Buffalo Bills – elhalasztva, új időpont: szerda, 1.00
19.00: Washington Football Team–Los Angeles Rams
22.05: San Francisco 49ers–Miami Dolphins
22.25: Cleveland Browns–Indianapolis Colts (Tv: Arena4)
22.25: Dallas Cowboys–New York Giants
Hétfő, 2.20: Seattle Seahawks–Minnesota Vikings (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
WTCR, SZLOVÁKIA
9.15:
1. futam (Tv: Eurosport1, Sport1)
12.45: 2. futam (Tv: Eurosport2, Sport2)
14.45: 3. futam (Tv: Sport2)

BASEBALL
MLB
Hétfő, 1.30:
rájátszás, Tampa Bay Rays–Houston Astros (Tv: Sport2)

DARTS
WORLD GRAND PRIX
20.00:
6. nap, elődöntő (Tv: arena4.hu)
Dirk van Diujvenbode (holland)–Simon Whitlock (ausztrál)
Gerwyn Price (walesi, 3.)–Dave Chisnall (angol)

DUATLON
11.00: Vegyes váltó ob, Balatonboglár

EVEZÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG
9.00:
Poznan

FORMULA–1
EIFEL NAGYDÍJ, NÜRBURGRING
14.10:
F1-es futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA
17.00:
HC Banská Bystrica (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Black Wings Linz (osztrák) (Tv: Digi Sport1)
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Corona Brasov Wolves (romániai)
17.40: Opten Vasas HC–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.00: MAC HKB Újbuda–Gyergyói Hoki Klub (romániai)

KERÉKPÁR
13.30: Giro d'Italia, 9. szakasz, San Salvo–Roccaraso, 207 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Esbjerg (dán)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Dortmund (német)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
16.45:
Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE (Tv: M4 Sport)
17.00: Budakalász–Ceglédi KKSE
NŐI NB I
15.00:
Hungast Szombathelyi KKA–Váci NKSE – elhalasztva

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Jászberényi KSE–Naturtex-SZTE-Szedeák
NŐI NB I
18.00:
VBW CEKK Cegléd–Vasas Akadémia
NBA, DÖNTŐ, 6. MÉRKŐZÉS
Hétfő, 1.30:
Miami Heat–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Nemzeti Vágta, Hősök tere (Tv: Duna)

MOTOGP
FRANCIA NAGYDÍJ, LE MANS
9.00:
Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
9.30: MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
10.00: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
11.20: Moto3, futam (Tv: Arena4)
13.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)
14.30: Moto2, futam (Tv: Arena4)

RALI
Szardínia rali, a világbajnokság 6. futama, Alghero
Vértes rali, az országos bajnokság 4. futama, Mór

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Vegyész RC Kazincbarcika–MAFC-BME

SPORTLÖVÉSZET
10.00: dupla trap országos bajnokság (Sarlóspuszta)

SZABADIDŐSPORT
9.00:
Spar Budapest Maraton Fesztivál

TÁJFUTÁS
10.00: Pontgyűjtő terepfutó csapat ob, Pécs

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
11.30:
női páros döntő: Babos, Mladenovic (magyar, francia, 2.)–Guarachi, Krawczyk (chilei, amerikai, 14.) (Tv: Eurosport1) – élőben az NSO-n!
15.00: férfi egyes döntő: Djokovics (szerb, 1.)–Nadal (spanyol, 2.) (Tv: Eurosport1)  – élőben az NSO-n!

2020.11.28 08:06:33

Magyar válogatott PIETSCH TIBOR

„Nem győzöm hangsúlyozni, nem az számít, hogy én egyenlítettem Izland ellen.”

2020.11.27 23:05:43

Magyar válogatott CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Ismerősöm mondta, hogy amikor az igazgató úr fiától megkérdezte, hogy van mostanában az öreg, nézi-e a mérkőzéseket, azt a választ kapta: mióta a magyarok nyernek, már a gyógyszerét sem veszi be...

2020.11.27 08:32:59

Magyar válogatott CSILLAG PÉTER

Az 1964-es és az 1968-as olimpiai bajnok válogatott szakvezetője a magyaróráin is nyomot hagyott.

2020.11.26 23:29:23

Magyar válogatott THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Maradnia kell a kispadon!

2020.11.25 22:15:43

Magyar válogatott N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. A 6:3 csodája az ugyanis, hogy az említett törvényt fölülírhatja bennünk. Rájöhettünk: ama meccsnek számos részlete több évtized múltán is ámulva és tanulsággal nézhető.