FTC: a klub megkapta Albert 9-es mezét a Nemzeti Sporttól

I. SZ.I. SZ.
2022.09.10. 18:47
null
Szöllősi György és Kubatov Gábor az Albert-mezzel (Fotó: fradi.hu)
Lapunk főszerkesztője, Szöllősi György csütörtökön a Ferencváros Trabzonspor elleni Európa-liga-győzelme után átadta Kubatov Gábor klubelnöknek az Albert Flórián nevével ellátott 9-es válogatott mezt, amellyel azért tisztelte meg a Nemzeti Sport az FTC-t, mert az aranylabdás csatár is bekerült a lapunk és az Adidas közös szavazása alapján kialakított minden idők magyar Álomtizenegyébe.

 

Az NS és az Adidas még a tavalyi Európa-bajnokság előtt indította el a szavazást, amely a fradi.hu szerint „hetekig lázban tartotta a futballtársadalmat, hiszen az Álomtizenegy kiválasztása tisztelgés is volt a magyar labdarúgás legjobbjai előtt”.

Puskás Ferenc rokonai a Puskás-musical egyik előadása után kapták meg a 10-es mezt

A szakértőink által összeállított, olvasóink által megkritizált 33-as lista előbb 22-esre szűkült, majd szintén az olvasóink kiválasztották a magyar futball álomcsapatát.

Az Álomtizenegy tagjainak neve rákerült a magyar válogatott Európa-bajnokságra készült új, fehér mezére is, Albert Flórián bekeretezett 9-es számú mezét csütörtök este kapta meg a klubja.

Olvasóink csapata
Olvasóink csapata
Legfrissebb hírek

Philippe Rommens kívánsága: Legyenek mindenkinek ilyen gondjai!

Európa-liga
15 órája

Az ETO-nál kölcsönjátékosok pótolják a távozókat, igazolt a Honvéd és a Paks – piaci körkép

Labdarúgó NB I
17 órája

A célegyenesben Kodro krétai transzfere – sajtóhír

Minden más foci
2026.08.24. 22:30

Brazil válogatott védekező középpályást igazolt a Trabzonspor – hivatalos

Minden más foci
2026.08.24. 09:17

Jóbarátok az FTC-ben: Toon Raemaekers és Mariano Gómez

Labdarúgó NB I
2026.08.24. 06:33

Szalah első trabzoni góljai győzelmet értek a Fradi ellen készülő törököknek

Minden más foci
2026.08.23. 22:15

Acolatse Szaúd-Arábiában folytathatja – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2026.08.23. 10:12

Magabiztosan nyertek Strasbourgban az FTC női kézilabdázói

Kézilabda
2026.08.22. 17:26