A német Bild információja szerint Stieber Zoltán az Egyesült Államokba tart, és hamarosan aláírhat az amerikai profi labdarúgóligában (MLS) szereplő, washingtoni székhelyű DC Unitedhez.
Stieberrel kapcsolatban korábban már biztosnak látszott, hogy a német másodosztályú Kaiserslauterntől a holland élvonalbeli Twentéhez igazol, ám most úgy tűnik, hiába várták Hollandiában hároméves szerződéssel, ő inkább az MLS-ben folytatja a pályafutását.már biztosnak látszott, hogy a német másodosztályú Kaiserslauterntől a holland élvonalbeli Twentéhez igazol, ám most úgy tűnik, hiába várták Hollandiában hároméves szerződéssel, ő inkább az MLS-ben folytatja a pályafutását.
A 28 éves magyar válogatott játékos az MLS Keleti konferenciájának sereghajtójához igazolhat, hiszen a DC United jelenleg az utolsó helyen tanyázik, a legutóbbi hét tétmeccsén – köztük hat bajnokin – egyaránt vereséget szenvedett.
Legfrissebb hírek

Az Újpest védője megérkezett Bukarestbe – fotó, videó!
Labdarúgó NB I
2025.12.01. 11:25

ETO: az NB II-ben bizonyíthat a kanadai csatár
Labdarúgó NB I
2025.11.22. 14:35
Ezek is érdekelhetik





