V. Á. 2021.06.04 20:47 Frissítve: 2021.06.04 22:51

Futsal NB I: újabb kiütés, a Veszprém a bronzérmes

A Balaton Bútor FC 9–1-re győzött a Debreceni EAC ellen a futsal NB I bronzpárharcának harmadik mérkőzésén, így éremmel zárta a szezont.

A veszprémi Balaton Bútor FC az utolsó percekben gólfesztivált rendezett a DEAC ellen, és 9–1-re kiütötte a debreceni gárdát. Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc első két felvonását is simán,  9–3-ra és 6–1-re nyerte meg az újdonsült bronzérmes.

A veszprémi klub 2019 után ünnepelhet újra harmadik helyet a bajnokságban, az idei évadban a Magyar Kupát is megnyerte.

FUTSAL NB I

A 3. HELYÉRT
Veszprém–Debreceni EAC 9–1

(Rutai 8., 31., Tatai 16., 32., 37., 37., 38., Pál 33., Kántor 38. – öngól., ill. Szabó 10.
A három győzelemig tartó párharc végeredménye: 3–0

2021.08.03 07:26:39

Labdarúgó NB I THURY GÁBOR

World Soccer: „Az előző idényben vergődő csapat átformálása az új edző, Lakat Károly érdeme.”

2021.08.02 23:58:46

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Babati a legutóbbi négy ZTE–Fehérvár meccsen négy gólt szerzett. Megvan Katona Mátyás és Bárány Donát első NB I-es találata.

2021.08.01 23:10:41

Labdarúgó NB I VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. Most kezdem megérteni, miért lett volna fontos az igazán befolyásos európai élkluboknak, hogy a Szuperliga-sorozat már az idén útjára induljon. Mára ugyanis mulatós szintre süllyedtek az egykoron tekintélyt jelentő nemzetközi kupaviadalok...

2021.08.01 19:24:41

Labdarúgó NB I BABJÁK BENCE (összefoglaló), MURÁNYI DOMONKOS (percről percre)

Paprikás hangulatban ért véget a mérkőzés, a lila-fehérek csak szépíteni tudtak 0–2 után.

2021.08.01 17:25:29

Labdarúgó NB I VAJDA GYÖRGY (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

Többet támadott a Fehérvár, a vezetést is megszerezte, de a jól védekező ZTE nem hagyta magát, és kiegyenlített.