BVSC: „Azt még nem láttam, hogy bérgyilkosok lennének”

P. V.P. V.
2022.09.18. 10:18
A kiváló idénykezdet után bizakodóak a BVSC szurkolói: az új lebonyolítás ellenére elég erősnek érzik csapatukat az NB II-be jutáshoz. Habár – ahogy Urbán Flórián jellemezte csapatát a Kisvárda elleni Magyar Kupa-mérkőzés előtt –, mosolygós, hidegfejű bérgyilkosoknak még nem látták őket a pályán NB III-as bajnokin.

Bár a BVSC-Zuglónak nem sikerült túljutnia a Magyar Kupában a Kisvárdán, az NB III-as bajnokságban menetel a csapat: az eddig lejátszott nyolc meccséből hetet megnyert és egy döntetlent játszott, a gólkülönbsége 24–3, s négypontos előnnyel vezeti a tabellát. Az idei kiírásban nincs egyenes feljutás az NB II-be, az idény végén osztályozón dől el, hogy a harmadosztályból lesz-e olyan csapat, amely szintet lép. A zuglói szurkolók bizakodóak, úgy vélik, harmadszorra már nem bukhatnak el egy cérnaszálon.az eddig lejátszott nyolc meccséből hetet megnyert és egy döntetlent játszott, a gólkülönbsége 24–3, s négypontos előnnyel vezeti a tabellát. Az idei kiírásban nincs egyenes feljutás az NB II-be, az idény végén osztályozón dől el, hogy a harmadosztályból lesz-e olyan csapat, amely szintet lép. A zuglói szurkolók bizakodóak, úgy vélik, harmadszorra már nem bukhatnak el egy cérnaszálon.

MOL MAGYAR KUPA

3. FORDULÓ (A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
BVSC-ZUGLÓ (NB III)–KISVÁRDA MASTER GOOD 0–2 (0–2)
Budapest,
Szőnyi út,200néző.Vezette:Rúsz Márton (Berényi Ákos, Márkus Tamás)
BVSC:Szemerédi – Májer G., Balogh M., Benkő-Bíró, Nagy J. (Fisli, 65.) – Tamási Zs., Szilágyi M. – Szalánszki, Tóth L. (Reizinger, 80.), Kelemen P. – Horváth R. (Tóth K., a szünetben).Vezetőedző:Urbán Flórián
KISVÁRDA:Odincov – Hej, Kravcsenko, Széles, Leoni – Melnik (Bíró R., 87.), Ötvös (Szőr, 77.) – Asani (Czérna, 52.), Lucas, Vida K. (Navrátil, 77.) – Ilievszki.Vezetőedző:Török László
Gólszerző:Lucas(0–1)a 26., Vida K.(0–2)a 29. percben