NB II: Michael Boris lett a Szeged edzője – hivatalos

2024.06.04. 19:18
Michael Boris (Fotó: szeged-grosicsakademia.hu)
A német Michael Boris lett a labdarúgó NB II-ben szereplő Szeged-Csanád Grosics Akadémia vezetőedzője.

 

Komoly potenciál rejlik a klubban, ezt bizonyítja, hogy az elmúlt években folyamatosan az élmezőnyben végzett. Kiválóak a körülmények, minden feltétel adva van a minőségi munkához” – nyilatkozta a szegedi klubja honlapján a tréner.

A 49 éves Boris 2016 óta irányította a magyar U19-es és U21-es válogatott, az MTK-t és a Fehérvár FC-t is. Közben dolgozott a dán Sönderjyske szakvezetőjeként, legutóbb pedig a német Waldhof Mannheim szakmai stábjában. A magyar élvonalban 57, az NB II-ben 27 meccsen ült a kispadon.

A szegediek negyedikek lettek a másodosztály előző idényében, de május 13-án, miután eldőlt, hogy nem juthatnak fel az élvonalba, közös megegyezéssel szerződést bontottak Alekszandar Sztevanovics vezetőedzővel.

 

Legfrissebb hírek

Nem hozott gólt a tét nélküli meccs a Barcika és az MTK között

Labdarúgó NB I
12 órája

Nincs szükség második ülésre, lezárult az MLSZ licenceljárása

Labdarúgó NB I
19 órája

A Debrecen meghosszabbította 20 éves kapusa szerződését – hivatalos

Labdarúgó NB I
19 órája

Végletekig nyílt volt: a Ferencváros tizenegyespárbajban győzte le az ETO-t, és bejutott a Magyar Kupa döntőjébe

Labdarúgó NB I
2026.04.22. 22:50

„Az utolsó pillanatos szabályozások a legrosszabbak” – Révész Attila a fiatalszabályról. Reagált az MLSZ

Labdarúgó NB I
2026.04.21. 13:36

Már jól van az eszméletét vesztő ajkai kapus, és várja a visszatérést

Labdarúgó NB II
2026.04.20. 23:20

A bravúrgyőzelmet arató BVSC elnapolta a Vasas feljutását

Labdarúgó NB II
2026.04.20. 21:49

Simán győzött a Vidi Szegeden; súlyos sérülés két pályán is; menekül a Soroksár – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.04.19. 21:00
Ezek is érdekelhetik