Schön Szabolcs kölcsönben az ETO FC-ben folytatja – hivatalos

Schön Szabolcs kölcsönben az ETO FC-ben folytatja – hivatalos

Tilos a hozzászólásban linket elhelyezni. Ez alól kivétel az online videó-közvetítések linkjei, és hivatalos sportszövetségek linkjei. A szabály megszegése végleges tiltást, és a felhasználó összes hozzászólásának törlését vonja maga után. Bármilyen moderációval kapcsolatos kérdése, észrevétele van, elérhet minket a [email protected] e-mail címen.
Rendezés:
mtkfan-2
mtkfan-22025. 09. 02. 09:18

MTK-ban kedvencem volt! De alázat hiányzik belőle! Többre vihette volna!

SK85
SK852025. 09. 01. 23:15

Lehet hogy lehetett volna belőle több is,de sajnos ezt már nem tudjuk meg mert el...vuklt szerintem... Így sosem lesz valaki menő manó.....se alázat se isten stb..

feyenoord01
feyenoord012025. 09. 01. 21:04

sarzal Abban igazad van hogy mar nem tehetseg (25) de szerintem jo futbalista. Azt akartam mondani, talan az AJAX korszakot leszamitva, sohe nem kezelte senki. Hozza egy kemenykezu, de dicserni is tud edzo kell. Tul erzelmes a gyerek.

sarzal
sarzal2025. 09. 01. 19:33

feyenoord012025. 09. 01. 19:08...nehogy már ennyi idősen tehetség legyen valaki, ha nem most van a csúcson már nem is lesz.....25 éves!

sarzal
sarzal2025. 09. 01. 19:29

azt lehet mondani hogy nem igazolta a tehetségét a boltonnál?...."saját kérésére nem játszik", hát ezt valaki elmagyarázhatná, ennyire menekülőre fogta?

tiltolista
tiltolista2025. 09. 01. 19:16

Megvárta még elhullik az ETO nemzetköziben, nehogy csökkenjen az "imidzse". Vagy az ETO-nak megjött az uefa-tól az utalás a "menetelésről" és erre futotta?

feyenoord01
feyenoord012025. 09. 01. 19:08

En szeretem a jatekat, szerintem meg mindig nagy tehetseg, ot csak fejben valakinek helyre kene raknia. Egy olyan Dalnoki, Verebes edzo kellene neki. De szerintem Borbely Balazs is meg fogja oldani.

RedBlackfan
RedBlackfan2025. 09. 01. 15:51

Őt is érdemes volt nevelni,hogy aztán csak nálunk ne játsszon felnőtt szinten.

BacooesaVegaFina
BacooesaVegaFina2025. 09. 01. 15:29

Na schön...:-D

2536
25362025. 09. 01. 15:16

@agyarfoci Kerkez sem sokkal magasabb Schönnél és a Liverpoolban játszik.... Schön a szokásos nagy magyar ígéret pályáját járja végig, amíg el nem tűnik a süllyesztőben..

Imrahil
Imrahil2025. 09. 01. 15:02

Mondjuk az elég furcsa, hogy saját kérésére nem játszott. Erről azért elfért volna egy indoklás. Ennyire félt volna a sérüléstől?

tothpista52
tothpista522025. 09. 01. 14:55

Vagy megszoksz VAGY MEGSZOKSZ>

sarzal
sarzal2025. 09. 01. 14:38

egy hosszabb turistaút volt jól fizető állással.....aztán nem tetszett a játékrendszer

h4mmerfest
h4mmerfest2025. 09. 01. 14:14

campobassolecce1x2-2: Én egyelőre nagyon bízom a győr kapcsán abban hogy tovább magyarosítják a csapatukat. Pár hónapja volt itt egy interjú a sportigazgatójukkal aki azt állította hogy a nem is olyan távlati céljuk hogy nyolc saját neveléssel álljanak ki, és amit egyelőre csinálnak az alapján ezt most még hihetőnek is tartom. Persze ne feledjük a postás és egyéb "akadémiák" hazájában vagyunk úgyhogy azért van bennem szkepticizmus is bőven de hátha

wolffarkas
wolffarkas2025. 09. 01. 14:03

Eleve nem tudom, hogy miért kellett a Boltonba igazolnia... szerintem a Fehérvárnak volt ez a biznisz fontos, de Schonnek aligha tett jot, hogy egy evet eltekozolt az angol 3.-ban, s meg a valogatottol is tavol kerult.

mzsmnb00
mzsmnb002025. 09. 01. 13:39

Ő ugye az Ajax nevelt? Nem rossz futballista (persze, magyar szinten), csak borzasztóan beképzelt és arrogáns.:-(

jack-beauregard
jack-beauregard2025. 09. 01. 13:38

Nyáron elment a Szép-e. Helyette hozták.

campobassolecce1x2-2
campobassolecce1x2-22025. 09. 01. 13:27

Szerintem vagy Stefuljt illetve Gavricsot fogják eladni a következő körben, vagy a lassan kiöregedő Bumba pótlását látják benne. A baloldalon bárhol bevethető. A jobboldalon ott van Bánáti és a most szerződtetett Zivkovic. Nem hiszem, hogy az ő nyakukra hozták.

canrava
canrava2025. 09. 01. 13:26

Ha jól játszik biztos el fogja vinni egy Championship csapat..... Ja, bocs ..nem ide.

h4mmerfest
h4mmerfest2025. 09. 01. 12:58

Hát ugye a pár nappal ezelőtti menedzseri magyarázat az volt hogy olyan helyre akar igazolni ahol a megfelelő poszton játszhat, a győrnek viszont arra a bizonyos posztra ott van Stefulj aki tán az egész keretük legjobb játékosa úgyhogy egyik fél részéről sem teljesen értem hogy pontosan mi az elképzelés. A válogatottban meg Kerkezé a poszt illetve most még ott van Nagy Zsolt is. Szóval őszintén szólva én túl sokra már nem számítok tőle