Schön Szabolcs kölcsönben az ETO FC-ben folytatja – hivatalos
Rendezés:
mtkfan-22025. 09. 02. 09:18
MTK-ban kedvencem volt! De alázat hiányzik belőle! Többre vihette volna!
SK852025. 09. 01. 23:15
Lehet hogy lehetett volna belőle több is,de sajnos ezt már nem tudjuk meg mert el...vuklt szerintem...
Így sosem lesz valaki menő manó.....se alázat se isten stb..
feyenoord012025. 09. 01. 21:04
sarzal
Abban igazad van hogy mar nem tehetseg (25) de szerintem jo futbalista. Azt akartam mondani, talan az AJAX korszakot leszamitva, sohe nem kezelte senki. Hozza egy kemenykezu, de dicserni is tud edzo kell. Tul erzelmes a gyerek.
sarzal2025. 09. 01. 19:33
feyenoord012025. 09. 01. 19:08...nehogy már ennyi idősen tehetség legyen valaki, ha nem most van a csúcson már nem is lesz.....25 éves!
sarzal2025. 09. 01. 19:29
azt lehet mondani hogy nem igazolta a tehetségét a boltonnál?...."saját kérésére nem játszik", hát ezt valaki elmagyarázhatná, ennyire menekülőre fogta?
tiltolista2025. 09. 01. 19:16
Megvárta még elhullik az ETO nemzetköziben, nehogy csökkenjen az "imidzse".
Vagy az ETO-nak megjött az uefa-tól az utalás a "menetelésről" és erre futotta?
feyenoord012025. 09. 01. 19:08
En szeretem a jatekat, szerintem meg mindig nagy tehetseg, ot csak fejben valakinek helyre kene raknia. Egy olyan Dalnoki, Verebes edzo kellene neki.
De szerintem Borbely Balazs is meg fogja oldani.
RedBlackfan2025. 09. 01. 15:51
Őt is érdemes volt nevelni,hogy aztán csak nálunk ne játsszon felnőtt szinten.
BacooesaVegaFina2025. 09. 01. 15:29
Na schön...:-D
25362025. 09. 01. 15:16
@agyarfoci
Kerkez sem sokkal magasabb Schönnél és a Liverpoolban játszik....
Schön a szokásos nagy magyar ígéret pályáját járja végig, amíg el nem tűnik a süllyesztőben..
Imrahil2025. 09. 01. 15:02
Mondjuk az elég furcsa, hogy saját kérésére nem játszott. Erről azért elfért volna egy indoklás. Ennyire félt volna a sérüléstől?
tothpista522025. 09. 01. 14:55
Vagy megszoksz VAGY MEGSZOKSZ>
sarzal2025. 09. 01. 14:38
egy hosszabb turistaút volt jól fizető állással.....aztán nem tetszett a játékrendszer
h4mmerfest2025. 09. 01. 14:14
campobassolecce1x2-2: Én egyelőre nagyon bízom a győr kapcsán abban hogy tovább magyarosítják a csapatukat. Pár hónapja volt itt egy interjú a sportigazgatójukkal aki azt állította hogy a nem is olyan távlati céljuk hogy nyolc saját neveléssel álljanak ki, és amit egyelőre csinálnak az alapján ezt most még hihetőnek is tartom. Persze ne feledjük a postás és egyéb "akadémiák" hazájában vagyunk úgyhogy azért van bennem szkepticizmus is bőven de hátha
wolffarkas2025. 09. 01. 14:03
Eleve nem tudom, hogy miért kellett a Boltonba igazolnia... szerintem a Fehérvárnak volt ez a biznisz fontos, de Schonnek aligha tett jot, hogy egy evet eltekozolt az angol 3.-ban, s meg a valogatottol is tavol kerult.
mzsmnb002025. 09. 01. 13:39
Ő ugye az Ajax nevelt? Nem rossz futballista (persze, magyar szinten), csak borzasztóan beképzelt és arrogáns.:-(
jack-beauregard2025. 09. 01. 13:38
Nyáron elment a Szép-e.
Helyette hozták.
campobassolecce1x2-22025. 09. 01. 13:27
Szerintem vagy Stefuljt illetve Gavricsot fogják eladni a következő körben, vagy a lassan kiöregedő Bumba pótlását látják benne. A baloldalon bárhol bevethető. A jobboldalon ott van Bánáti és a most szerződtetett Zivkovic. Nem hiszem, hogy az ő nyakukra hozták.
canrava2025. 09. 01. 13:26
Ha jól játszik biztos el fogja vinni egy Championship csapat..... Ja, bocs ..nem ide.
h4mmerfest2025. 09. 01. 12:58
Hát ugye a pár nappal ezelőtti menedzseri magyarázat az volt hogy olyan helyre akar igazolni ahol a megfelelő poszton játszhat, a győrnek viszont arra a bizonyos posztra ott van Stefulj aki tán az egész keretük legjobb játékosa úgyhogy egyik fél részéről sem teljesen értem hogy pontosan mi az elképzelés. A válogatottban meg Kerkezé a poszt illetve most még ott van Nagy Zsolt is. Szóval őszintén szólva én túl sokra már nem számítok tőle
MTK-ban kedvencem volt! De alázat hiányzik belőle! Többre vihette volna!
Lehet hogy lehetett volna belőle több is,de sajnos ezt már nem tudjuk meg mert el...vuklt szerintem... Így sosem lesz valaki menő manó.....se alázat se isten stb..
sarzal Abban igazad van hogy mar nem tehetseg (25) de szerintem jo futbalista. Azt akartam mondani, talan az AJAX korszakot leszamitva, sohe nem kezelte senki. Hozza egy kemenykezu, de dicserni is tud edzo kell. Tul erzelmes a gyerek.
feyenoord012025. 09. 01. 19:08...nehogy már ennyi idősen tehetség legyen valaki, ha nem most van a csúcson már nem is lesz.....25 éves!
azt lehet mondani hogy nem igazolta a tehetségét a boltonnál?...."saját kérésére nem játszik", hát ezt valaki elmagyarázhatná, ennyire menekülőre fogta?
Megvárta még elhullik az ETO nemzetköziben, nehogy csökkenjen az "imidzse". Vagy az ETO-nak megjött az uefa-tól az utalás a "menetelésről" és erre futotta?
En szeretem a jatekat, szerintem meg mindig nagy tehetseg, ot csak fejben valakinek helyre kene raknia. Egy olyan Dalnoki, Verebes edzo kellene neki. De szerintem Borbely Balazs is meg fogja oldani.
Őt is érdemes volt nevelni,hogy aztán csak nálunk ne játsszon felnőtt szinten.
Na schön...:-D
@agyarfoci Kerkez sem sokkal magasabb Schönnél és a Liverpoolban játszik.... Schön a szokásos nagy magyar ígéret pályáját járja végig, amíg el nem tűnik a süllyesztőben..
Mondjuk az elég furcsa, hogy saját kérésére nem játszott. Erről azért elfért volna egy indoklás. Ennyire félt volna a sérüléstől?
Vagy megszoksz VAGY MEGSZOKSZ>
egy hosszabb turistaút volt jól fizető állással.....aztán nem tetszett a játékrendszer
campobassolecce1x2-2: Én egyelőre nagyon bízom a győr kapcsán abban hogy tovább magyarosítják a csapatukat. Pár hónapja volt itt egy interjú a sportigazgatójukkal aki azt állította hogy a nem is olyan távlati céljuk hogy nyolc saját neveléssel álljanak ki, és amit egyelőre csinálnak az alapján ezt most még hihetőnek is tartom. Persze ne feledjük a postás és egyéb "akadémiák" hazájában vagyunk úgyhogy azért van bennem szkepticizmus is bőven de hátha
Eleve nem tudom, hogy miért kellett a Boltonba igazolnia... szerintem a Fehérvárnak volt ez a biznisz fontos, de Schonnek aligha tett jot, hogy egy evet eltekozolt az angol 3.-ban, s meg a valogatottol is tavol kerult.
Ő ugye az Ajax nevelt? Nem rossz futballista (persze, magyar szinten), csak borzasztóan beképzelt és arrogáns.:-(
Nyáron elment a Szép-e. Helyette hozták.
Szerintem vagy Stefuljt illetve Gavricsot fogják eladni a következő körben, vagy a lassan kiöregedő Bumba pótlását látják benne. A baloldalon bárhol bevethető. A jobboldalon ott van Bánáti és a most szerződtetett Zivkovic. Nem hiszem, hogy az ő nyakukra hozták.
Ha jól játszik biztos el fogja vinni egy Championship csapat..... Ja, bocs ..nem ide.
Hát ugye a pár nappal ezelőtti menedzseri magyarázat az volt hogy olyan helyre akar igazolni ahol a megfelelő poszton játszhat, a győrnek viszont arra a bizonyos posztra ott van Stefulj aki tán az egész keretük legjobb játékosa úgyhogy egyik fél részéről sem teljesen értem hogy pontosan mi az elképzelés. A válogatottban meg Kerkezé a poszt illetve most még ott van Nagy Zsolt is. Szóval őszintén szólva én túl sokra már nem számítok tőle