Női NB I: távozik Győrből az elmúlt szezon gólkirálynője
Távozik az ETO FC Győrből a női labdarúgó NB I legutóbbi kiírásának gólkirálynője, Sipos Lilla, aki a korábbi hírekkel ellentétben nem az MTK-ban, hanem a szintén fővárosi Astrában folytatja a pályafutását.
A 25 éves támadó 22 mérkőzésen 20 gólt szerzett az előző bajnokságban.
Legfrissebb hírek

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29

Női NB I: bronzérmes lett az ETO
Labdarúgó NB I
2026.05.27. 20:21
Ezek is érdekelhetik





