Nemcsak a tegnapi felkészülési mérkőzést veszítette el a DVSC-TEVA az FC Bihor ellen (1–2), hanem román védőjét, Stefan Mardarét is, akinek eltörött a bokája.
Mint beszámoltunk róla, a 23 éves futballistát le kellett cserélni az első félidőben, mivel aláfordult a bokája, és a kórházban kiderült, hogy eltört a balhátvéd lába, így nagy valószínűséggel lemarad az NB I őszi idényéről.Mint beszámoltunk róla, a 23 éves futballistát le kellett cserélni az első félidőben, mivel aláfordult a bokája, és a kórházban kiderült, hogy eltört a balhátvéd lába, így nagy valószínűséggel lemarad az NB I őszi idényéről.
Legfrissebb hírek

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos
Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik






