PMFC: három próbajátékos érkezett, Vujovicsot is tesztelik

2011.06.21. 21:42
Címkék
Ahogy azt korábban már előre jeleztük, három próbajátékos érkezett a labdarúgó NB I-be feljutott Pécsi MFC csapatához. A mecsekiek szakmai stábja két szerb játékost és egy másodosztályú labdarúgót tesztel.

A 29 éves Vitomir Jelics 180 centiméter magas és a védelemben bevethető. Zoran Vujovics 25 éves középpályás, az elmúlt szezonban a szerb Banat Zrenjaninban szerepelt, húsz mérkőzésen négy gólt szerzett. A harmadik próbajátékos a Kaposvölgye 19 éves kapusa, Héger Ádám.

A három játékos kedden – a már leigazolt Tóth Zoltánhoz hasonlóan – részt vett már az edzésen, amelyen ott volt a korábban szintén próbajátékra érkező bosnyák Emir Hodzurda is.

Az együttes holnap játssza első felkészülési mérkőzését, Mészáros Ferenc csapata Eszékre utazik, hogy a horvát élvonalbeli NK Osijekkel csapjon össze 18.30 órától.

A három játékos kedden – a már leigazolt Tóth Zoltánhoz hasonlóan – részt vett már az edzésen, amelyen ott volt a korábban szintén próbajátékra érkező bosnyák Emir Hodzurda is.

Az együttes holnap játssza első felkészülési mérkőzését, Mészáros Ferenc csapata Eszékre utazik, hogy a horvát élvonalbeli NK Osijekkel csapjon össze 18.30 órától.

PÉCSI MFC
Érkezett: Simonfalvi Gábor (ZTE FC, kölcsönből vissza), Tóth Zoltán (Kozármisleny), Petrók Viktor (Kozármisleny)
Távozott: Stark Péter (a tavaszi szezon közben, FC Bihor Oradea? – Románia), Lovrencsics Gergő (Lombard Pápa TFC), Sztevan Pavicsevics (szerb, ?), Samuel Ato (ghánai, ?), Alekszandar Sztojanovszki (macedón, ?)
Akivel tárgyalnak: Emir Hodzurda (NK Famos Hrasnic – Bosznia-Hercegovina), Fülöp Noel (Ferencváros), Frőhlich Roland (MTK), Igor Radovanovic (bosnyák, FK Slavija – Bosznia-Hercegovina), Alfred Effiong (nigériai, Marsaxlokk – Málta), Alekszandar Sztojimirovics (szerb, Borac Csacsak – Szerbia), Vitomir Jelics (szerb, csapat nélküli), Zoran Vujovics (szerb, Banat Zrenjanin – Szerbia), Héger Ádám (Kaposvölgye)

 

Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a római olimpiai nehézsúlyú ökölvívó bajnoka

Ökölvívás
5 perce

Jászapáti Petra: Visszavonulok!

Téli sportok
13 perce

Horvát és szerb játékvezető a magyar válogatott felkészülési mérkőzésein

Magyar válogatott
26 perce

Udvardy Panna az elődöntőben búcsúzott a rabati tenisztornán

Tenisz
49 perce

Borbély Balázs megerősítette, marad az ETO FC-nél

Labdarúgó NB I
1 órája

Egy hónap múlva junior műugró Eb a Duna Arénában

Egyéb egyéni
1 órája

Férfi kézi: hat játékosától elköszönt a Győr

Kézilabda
1 órája

Megvan az első nyári érkező az ETO-nál, a Puskástól igazoltak a győriek

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik