Női kézi NB I: újabb halasztás a koronavírus miatt

Újabb meccs marad el (Fotó: Torjay Attila/Nógrád Megyei Hírlap/archív)
Három váci játékos koronavírustesztje is pozitív lett, ezért elhalasztják a jövő szerdára tervezett DVSC elleni összecsapást a női kézilabda NB I-ben.
A Vác rövid – Facebookon közzétett – beszámolója szerint a három játékos szerencsére tünetmentes. A csapat egyelőre karanténba került.
A pótlásról később határoznak.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos
Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik






