Női kézi NB I: újabb halasztás a koronavírus miatt

Újabb meccs marad el (Fotó: Torjay Attila/Nógrád Megyei Hírlap/archív)
Három váci játékos koronavírustesztje is pozitív lett, ezért elhalasztják a jövő szerdára tervezett DVSC elleni összecsapást a női kézilabda NB I-ben.
A Vác rövid – Facebookon közzétett – beszámolója szerint a három játékos szerencsére tünetmentes. A csapat egyelőre karanténba került.
A pótlásról később határoznak.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






