A Győri ETO nyerte meg a kézilabda női Magyar Kupát: a vártnál szorosabb meccsen végül is biztosan győzte le a Debrecent a fináléban. A harmadik helyért a Ferencváros a Kisvárdát múlta felül.
A mérkőzés részleteit és összefoglalóját ide kattintva lehet megismerni.A mérkőzés részleteit és összefoglalóját ide kattintva lehet megismerni.
NŐI KÉZILABDA MAGYAR KUPANÉGYES DÖNTŐ, VESZPRÉM
DÖNTŐ
DVSC-SCHAEFFLER–GYŐRI AUDI ETO KC 23–29 (13–15)
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






