Megtartották Lukács Viktóriának, a Győri Audi ETO KC és a magyar női kézilabda-válogatott jobbszélsőjének a lánybúcsúját – számolt be az eseményről a 26 éves játékos. A buliban jelenlegi és egykori csapattársai is részt vettek. „Köszönöm szépen, lányok! Felejthetetlen estét varázsoltatok nekem” – írta Instagram-oldalán az ünnepelt. Mint arról mi is beszámoltunk, a szintén kézilabdázó kedvese, Győri Mátyás tavaly augusztusban kérte meg a kezét.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik





