Női kézi BL: győzött Romániában a Győri ETO

BACSKAI JÁNOSBACSKAI JÁNOS
2023.09.23. 17:35
Címkék
A női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 3. fordulójában a Győr 27–23-ra nyert a bukaresti CSM otthonában.

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3.FORDULÓ
A-CSOPORT

CSM Bucuresti (román)–Győri Audi ETO KC 23–27 (12–14)KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3.FORDULÓ
A-CSOPORT

CSM Bucuresti (román)–Győri Audi ETO KC 23–27 (12–14)

A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN ITT OLVASHAT!

AZ A-CSOPORT ÁLLÁSA
A-CSOPORT M Gy D V L-K Gk P
1. GYŐR 3 3 86–69 +17 6
2. Bietigheim 2 2 53–46 +7 4
3. Odense 2 1 1 63–52 +11 2
4. Brest 2 1 1 48–44 +4 2
5. CSM Bucuresti 3 1 2 75–77 –2 2
6. DEBRECEN 2 1 1 55–64 –9 2
7. Sävehof 2 2 49–57 –8 0
8. Buducsnoszt 2 2 46–66 –20 0

 

Legfrissebb hírek

Messi és Messi!!!; Kenéz György: 70

E-újság
1 perce

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
14 perce

Mbappé góljával vezet a francia válogatott

Foci vb 2026
24 perce

Elkezdődött a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
46 perce

Vb 2026: Franciaország–Irak 1–0

Foci vb 2026
1 órája

„Egyáltalán nem rossz” – Miroslav Klose, miután Messi megdöntötte a rekordját

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Messi vb-gólrekorder lett – és ez csak az egyik csúcsdöntése a sok közül

Foci vb 2026
1 órája

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
1 órája
Ezek is érdekelhetik