Kézi: az MKSZ felfüggesztette az utánpótlás-bajnokságokat

H. D.H. D.
2021.03.01. 19:18
null
Az MKSZ felfüggesztette az utánpótlás-bajnokságokat (Fotó: Dömötör Csaba)
A Magyar Kézilabda-szövetség a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy koronavírus-járvány harmadik hulláma miatt valamennyi, az MKSZ szervezésében zajló utánpótlás-bajnokság küzdelmeit felfüggesztette 2021. március 2-15. között.

 

A döntés nem vonatkozik a felnőttcsapatok bajnokságaira és kupasorozataira, valamint a válogatottakra.

A szövetség a utánpótláscsapatoknak az edzések online térben való megtartását ajánlja március 15-ig, a megfertőződések és a továbbfertőződések elkerülése érdekében. A korosztályos bajnokságok esetleges újraindításáról a koronavírus-helyzet, illetve a hatályos jogszabályok folyamatos nyomon követésével és ismeretében hoz döntést az MKSZ – áll a közleményben.

Legfrissebb hírek

Sportlövészet: Nagy Ákos Károly negyedik a junior-világbajnokságon

Utánpótlássport
3 órája

Cselgáncs: Vég Luca bronzérmet szerzett a berlini junior Európa-kupán

Utánpótlássport
7 órája

Kosárlabda: legyőzte a spanyolokat az U20-as női válogatott idegenben

Utánpótlássport
10 órája

Országúti kerékpár: Takács lett az U23-as, Horváth az U19-es bajnok

Utánpótlássport
12 órája

Asztalitenisz: német és román győzelem a kolozsvári U21-es Eb-n

Utánpótlássport
Tegnap, 19:39

Kosárlabda: kétszer is legyőzte a románokat az U20-as férfiválogatott

Utánpótlássport
Tegnap, 18:27

Tenisz: Fazekas Vencel döntőt játszott a boszniai junior ITF-tornán

Utánpótlássport
Tegnap, 16:38

Úszás: Sárkány Zétény megvédte címét a nyílt vízi ob-n

Utánpótlássport
2026.06.20. 20:42
Ezek is érdekelhetik