Budapest Bank férfi kézilabda liga: győzött a DKSE-Airport

2007.10.14. 23:35
A Budapest Bank férfi kézilabdaliga vasárnap délutáni mérkőzésén a DKSE-Airport Debrecen hazai környezetben négy találattal múlta felül a Százhalombatta együttesét.
A debreceniek már a mérkőzés elején elhúztak négy góllal és előnyüket szinte végig tartani tudták. Győzelmükhöz nem férhetett kétség.

BUDAPEST BANK FÉRFI KÉZILABDA

DKSE-AIRPORT DEBRECEN - SZÁZHALOMBATTAI KE 28–24 (16–12)
Debrecen, 1000 néző. V: Nagy F., Túróczy
DEBRECEN: DJORDJEVICS – GÚNYA 6, Rédei 2, FREY T. 9, Roman 4, Kelecsevics 3, Ambrus 1. Cs: Pereverzia (kapus), Habuczki 2, Juhász Z., Noris 1, Sipos. Edző: Kovács Mihály
SZÁZHALOMBATTA: Perger – KERTÉSZ 4 (1), Juhász K., Dénes 3, CZINA 5, Milicsevics, Nagy M. 3. Cs: Pásztor (kapus), Horváth Sz. 3, Jakab 2, Mohácsi 2 (2), Varga P., Balázs, Papp M. 2. Edző: Sótonyi László
Az eredmény alakulása: 9. p.: 6–2. 19. p.: 11–4. 26. p.: 16–9. 36. p.: 18–14. 44. p.: 22–17. 57. p.: 26–23.
Kiállítások: 10, ill. 10 perc
Hétméteresek: –, ill. 4/3
Kovács Mihály: Küzdelmes mérkőzésen sikerült felülkerekednünk a harcos ellenfelünkön.
Sótonyi László: Az első félidőben kishitűek voltunk, sok egyéni hibával nem lehet rangadót nyerni.