Formajavulásra várva

2004.03.05. 21:54
Címkék
Kovács Péter, a Pick-Szeged edzője arról beszélt, hogy nem volt sok idejük játékosainak a felkészülésre, ráadásul a nyíregyházi visszafogott teljesítmény után egyeseknek a fejében is rendet kellett tenni.
BL-búcsú után a bajnoki aranyért

"Dekoncentráltan, enerváltan aligha lehet esélyünk a kisebb világválogatottal felérő Veszprémmel szemben – mondta a tréner, aki az IHF-világválogatott mellett Daniel Costantini mester segítője. – Tiszteljük a bajnokot, de nem félünk tőle, és ha megközelítjük őszi – pontosabban az Európa-bajnokság előtti – formánkat, akkor újabb dicsőséget szerzünk. Eklemovics, Józsa és Vadkerti kisebb sérülések miatt kihagyott néhány edzést, de szombaton valamennyien pályára léphetnek."

Zdravko Zovko, veszprémi mester néhány napig beteg volt. A győri bajnokin is lázasan ült a kispadon, ezért dr. Sinka László csapatorvos ágyba parancsolta, de a pénteki elutazás előtt már újra talpon volt. "Legnagyobb riválisunk a BL-ben is bizonyított, és otthonában nehéz begyűjteni a bajnoki pontokat, mert szervezett, remek gárda, tele kiváló játékosokkal – mondta a horvát edző. – Sajnos mi még mindig messze vagyunk a decemberi formánktól, igaz, azért már vannak biztató jelek. Talán a rangadóig tudunk még javulni. Nem feltartott kézzel megyünk Szegedre, és szinte biztos, hogy magas hőfokú, izgalmas rangadót játszunk. Apróságok dönthetik el a csatát."
Legfrissebb hírek

Egyedülálló kajak-kenu mesterképzés indul szeptemberben Budapesten és Sukorón

Kajak-kenu
9 perce

Neuer százharminchatodszor volt kezdő ugyanazon csapat színeiben a BL-ben, utolérte Messit

Bajnokok Ligája
30 perce

A tél királya – sztárportré Johannes Hösflot Klaebóról

Képes Sport
32 perce

Billie Jean King Kupa: vereséggel kezdtek a magyarok Oeirasban

Tenisz
50 perce

Erdély Csanád: A rájátszás sebtapasz volt az idényünkre

Jégkorong
1 órája

Bebiztosíthatja a négyes döntőt a magyar női kézilabda-válogatott az Európa-kupában

Kézilabda
1 órája

Távozik az Újpest jégkorongcsapatának két edzője

Jégkorong
1 órája

„Ezzel a játékkal a Bayern kifiléz” – nem volt elájulva az Arsenaltól Craig Burley

Bajnokok Ligája
2 órája
Ezek is érdekelhetik