Négy távozót is bejelentett a fehérvári jégkorongcsapat

PATAKI GYULAPATAKI GYULA
2025.04.20. 16:25
null
Cameron Gaunce is távozik a fehérváriaktól (Fotó: Hydro Fehérvár AV19)
A Hydro Fehérvár AV19 jégkorongcsapata a Facebook-oldalán jelentette be, hogy távozik Josh Atkinson, Cameron Gaunce, Chase Berger és Csollák Márkó.

Josh Atkinson 2023-ban tért vissza a fehérváriakhoz, és a mostani idényben 44 alapszakasz-mérkőzésen hatszor volt eredményes. A 32 éves kanadai védő a 2021–2022-es idényben került először Székesfehérvárra, majd játszott a német Bietigheimben.

A 35 éves Cameron Gaunce egy idény után távozik, ő is 44 mérkőzésen hatszor talált be. A kanadai védő korábban évekig szerepelt az NHL-ben a Colorado Avalanche, a Dallas Stars, a Pittsburgh Penguins és a Tampa Bay Lightning színeiben.

A 30 éves Chase Berger Kassáról került a fehérváriakhoz, az amerikai center 30 alapszakasz-meccsen hétszer talált be. 

A 22 éves Csollák Márkó 2022 óta szerepelt a Hydro Fehérvár AV19-nél, az osztrák bázisú jégkorongligában 14 meccsen vetették be.

 

 

Legfrissebb hírek

Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál

Jégkorong
22 órája

Osztrák jégkorongliga: magyar válogatott hátvédjével hosszabbított az FTC

Jégkorong
2026.06.24. 16:41

Jégkorong Kontinentális Kupa: Észtországban kezd a magyar bajnok BJA

Jégkorong
2026.06.22. 15:37

A felszerelést irodára cseréli Miskolczi Márk

Jégkorong
2026.06.22. 07:06

Hosszabbított válogatott csatárával az FTC jégkorongcsapata

Jégkorong
2026.06.20. 15:36

A magyar és a fehérvári hoki legendájára emlékeznek

Jégkorong
2026.06.17. 15:38

Erste Liga: Mesikämmen Gyergyóból a rivális Brassóhoz igazolt

Jégkorong
2026.06.17. 15:37

Svéd védővel erősített a Fehérvár

Jégkorong
2026.06.15. 13:39
Ezek is érdekelhetik