Megsérült az Eintracht játékosa, nem játszhat a Ferencváros ellen

P.  GY. B. P. GY. B.
Vágólapra másolva!
2025.01.22. 13:10
Junior Dina Ebimbe két gólt szerzett az Európa-ligában (Fotó: Getty Images)
Az Eintracht Frankfurt labdarúgócsapata saját X-oldalán jelentette be, hogy megsérült Junior Dina Ebimbe.

A Frankfurt beszámolója szerint Junior Dina Ebimbe a vádlijára kapott egy rúgást, emiatt kisebb izomsérülést szenvedett. A francia labdarúgó így kénytelen lesz kihagyni a Ferencváros ellen csütörtökön 21 órakor kezdődő Európa-liga-mérkőzést, valamint a Hoffenheim elleni vasárnapi bajnokit.

Dina Ebimbe a bajnokságban csak hatszor kapott szerepet, az Európa-ligában viszont négy meccsen kétszer is eredményes volt, emellett egyszer lehetőséget kapott a Német Kupában is.

A 24 éves labdarúgótól egyébként német sajtóhírek szerint megválna a télen a Frankfurt, ha megfelelő ajánlat érkezik.

 

 

Legfrissebb hírek

Európa-liga: elkészült a Ferencváros programja

Európa-liga
2025.08.30. 21:14

A duplája mellett gólpasszt adó Doan vezérletével nyert idegenben a Frankfurt; emberelőnyben ikszelt Brémában a Leverkusen

Német labdarúgás
2025.08.30. 17:53

Régi ismerősökkel és a Nottinghammel is találkozik a Ferencváros az Európa-ligában – ellenfélnéző

Európa-liga
2025.08.29. 16:58

Kétszeres BEK-győztes angol klub, valamint a Mourinhót menesztő Fener is ott van a Ferencváros El-ellenfelei között

Európa-liga
2025.08.29. 12:57

Elitligás csapatok jöhetnek az Üllői útra – ez vár a Ferencvárosra az Európa-ligában

Európa-liga
2025.08.27. 23:14

A Brann az Európa-ligában, a Sparta Praha és az AEK Larnaca a Konferencialigában játszik ősszel

Európa-liga
2025.08.27. 21:06

Zalazar duplájával rendezte le a Braga a CFR-t; történelmet írt a finn bajnokcsapat

Európa-liga
2025.08.14. 23:00

Az El-kizárás után közleményt adott ki a Crystal Palace

Angol labdarúgás
2025.08.12. 15:24
Ezek is érdekelhetik