Tekvandó: az európai szövetség meghosszabbította együttműködését az AIPS-szel

L. M.L. M.
Vágólapra másolva!
2022.12.04. 13:31
null
Anna Vassalo, az ETU alelnöke és Charles Camenzuli, AIPS európai elnöke (Fotó: mastkd.com)
Címkék
A máltai kadét Európa-bajnokságon megállapodást írt alá az Európai Tekvandószövetség (ETU) és az Európai Sportújságíró-szövetség (AIPS Europe) – számolt be erről utóbbi a hivatalos oldalán.

 

Az AIPS Europe elnöke, Charles Camenzuli az ETU alelnökével, Anna Vassalóval írta alá a megállapodást. Az európai médiaközösséggel való partnerség újjáépítése során Szakisz Pragalosz, az ETU elnöke azon dolgozik, hogy a kontinensen ismét megerősítse az olimpiai sportág közvetítését.

„Az AIPS Europe és az ETU közötti egyetértési megállapodás a két szervezet közötti hosszú távú kölcsönös támogatás és elkötelezettség eredménye” – nyilatkozta Camenzuli.

A nyilatkozat közös vállalásokat tartalmaz, amelyek között szerepel egy mindkét fél képviselőiből álló munkacsoport létrehozása, valamint az AIPS Europe képviselete az ETU sporteseményein, mindez a tekvandó népszerűsítésének és elterjesztésének céljával.

Legfrissebb hírek

Női kézi: megvan a nyolcadik dunaújvárosi távozó is

Kézilabda
18 perce

Luke Littler szombat este játszik – íme, a darts-vb 3. fordulójának időrendi beosztása

Egyéb egyéni
18 perce

Így teljesítettek az NB I-et elhagyó légiósok (I. rész)

Labdarúgó NB I
57 perce

NS-infó: Marián Sluka lehet a Békéscsaba 1912 Előre vezetőedzője

Labdarúgó NB II
1 órája

„Brunót lehetetlen pótolni” – Ruben Amorim az irányítója kieséséről

Angol labdarúgás
1 órája

Újabb orosz sportolóknak adott semleges státuszt a nemzetközi síszövetség

Téli sportok
1 órája

Borza Helga sikeresen zárta pályafutása leghosszabb idényét

Csupasport
2 órája

Budafoki szüret – három meccsen húsz gól

Népsport
2 órája
Ezek is érdekelhetik