Tokió 2020: két nyert szettre játsszák a férfi teniszezők döntőjét
A jövő évi tokiói olimpián már nem három, hanem két nyert szettre játsszák majd a férfi teniszezők egyéni küzdelmeinek döntőjét.
A Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) szerdai közleménye szerint a párosok, illetve a vegyes párosok küzdelmeiben, ha két szett után nincs győztes, akkor tíz pontig tartó döntő rövidítésében dől el a mérkőzés.
„Ezek a módosításokkal kevésbé lesznek leterheltek azok a játékosok, akik mind a három versenyszámban érdekeltek” – olvasható az ITF magyarázatában.
Legfrissebb hírek

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik





