BL, F-csoport: kétgólos hátrányból jött vissza a Lyon

2018.10.02. 22:57
A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjában a Lyon hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Sahtar Doneckkel.

A zárt kapus találkozó első játékrészben mindkét csapatnak voltak lehetőségei, azonban a Sahtar valamivel aktívabbnak bizonyult, aminek meg is lett az eredménye a félidő végén: remek támadás után Júnior Moraes érkezett középen, aki nem hibázott (0–1).Júnior Moraes érkezett középen, aki nem hibázott (0–1).

A második félidő elején tovább nőtt a Lyon hátránya: ellentámadás után ismét Júnior Moraes volt eredményes (0–2).

A Lyon nem adta fel, és két perc alatt egyenlített: a 70. percben Moussa Dembélé Fekir beadása után fejelt a Sahtar kapujába (1–2), majd a 72. percben ismét Fekir adta a gólpasszt, ezúttal Léo Dubois érkezett középen, aki nem hibázott (2–2). A hármas sípszóig már nem született több gól, így pontosztozkodással zárult a találkozó.