BL: megbüntették a Bayern Münchent

2024.02.29. 18:26
Fotó: Getty Images
A Bayern München labdarúgócsapatának szurkolói nem lehetnek ott a gárda következő európai kupapárharcának idegenbeli mérkőzésén – hozta meg döntését az Európai Labdarúgó-szövetség.

 

Az európai szövetség (UEFA) azért büntette így a bajorokat, mert drukkereik a Lazio elleni, február 14-ei nyolcaddöntős találkozón sportszerűtlenül viselkedtek.

A Bayern mintegy 50 ezer eurós bírásgot is kapott, mert a szurkolói különböző tárgyakat dobáltak a játéktérre és pirotechnikai eszközöket is használtak a lelátón Rómában.

A müncheniek – akiknél Lőw Zsolt a másodedző – 1–0-ra elvesztették a párharc első meccsét. A visszavágóra kedden kerül sor. Dayot Upamecano piros lapot kapott azon a találkozón, így egy mérkőzésre eltiltotta az UEFA.

 

Legfrissebb hírek

Megvannak az ETO, a Fradi, a Debrecen és a Paks lehetséges 2. fordulós ellenfelei

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:03

Az ETO FC izlandi ellenfelet kapott a BL-selejtezőben

Bajnokok Ligája
2026.06.16. 16:17

BL, El: megvannak az ETO FC és az FTC lehetséges ellenfelei

Bajnokok Ligája
2026.06.16. 08:43

Nyéki Balázs: Nagyon fontossá tettük magunknak a bronzérmet

Vízilabda
2026.06.15. 13:59

Gyakorlatilag eldőlt: marokkói vb-résztvevővel erősít a Bayern München

Foci vb 2026
2026.06.15. 12:05

„Felesleges ajánlatot tenniük” – a Bayern elnöke üzent a Real Madridnak Olise miatt

Német labdarúgás
2026.06.09. 11:05

Máris sorsoltak: a Bayern München a harmadosztály bajnokával kezd a Német Kupában

Német labdarúgás
2026.06.06. 19:32

Nélkülük – Szöllősi György jegyzete

Bajnokok Ligája
2026.06.04. 00:26
Ezek is érdekelhetik